Svět je plný jednorožců

12. srpen 2016 | 17.47 |

Ahoj! Green Day! Moji milovaní Green Day mi včera asi po sto letech vydali nový singl z očekávaného alba, které vyjde (lidi podržte se... UŽ 7. října!!!). Chápete to, ale... ne? Green Day! Moje nejmilovanější kapela, kvůli které dělám to všechno kolem, kteří mě přivedli na tu cestu mého šťastného života. A teď jsou tady zase... noví... v plné síle. Nová éra! Nové album! Jsou zpátky! A já mám zase pocit, že všechno je skvělý a to i včetně toho jejich nového songu "Bang Bang".

Tohle je neskutečnej výlev... neskutečná srajda! Děje se toho kolem nich ale tolik... mají prsty v tolika věcech v mém životě. A já jsem prostě teď šťastná a to jen kvůli tomu, že můžu poslouchat jejich novou hudbu. Můžu po večerech sedět u počítače a psát si články na moje webovky o nich. Na fanouškovské webovky, o kterých jsem snila, když mi bylo 15 a já snila o tom, že až jednou budu dospělá, tak o nich chci mít fanouškovské a naprosto opravdové webové stránky... a jsou moje... já je píšu... a teď se všechny tyhle emoce a sny zase derou napovrch a je to neskutečný.

Miluju je. Miluju je jakoliv. Miluju je navždy. Miluju je každou minutu ve svém životě. Miluju je za to, jakým způsobem mi zasahujou do života. Miluju je za to s čím vším mají v mém životě spojitost. Miluju je za tenhle singl... Miluju je... už jsem vám to říkala?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Svět je plný jednorožců hroznetajne 12. 08. 2016 - 21:40
RE(2x): Svět je plný jednorožců damn-girl 12. 08. 2016 - 21:46
RE: Svět je plný jednorožců tlapka 14. 08. 2016 - 10:39
RE: Svět je plný jednorožců rebarbora 22. 08. 2016 - 18:20