Víkend, jak má být

28. srpen 2016 | 22.39 |

Ahojte, tak po delší době jsem si opravdu užila naprosto celý víkend a jsem tak nějak nabitá, že se těším na následující pracovní týden, ač bude plný shonu a stresu. Je ale na co se těšit.

Start dokonalého víkendu začal už v pátek, kdy jsem měla v pátek během pozdního večera až večera sraz s Boudiccou. Potkaly jsme se už něco před šestou a společně vyrazily splnit naplánované cíle. Tím byla zastávka v luxusním obchodě se spodním prádlem a já tímto Boudicce ještě jednou moc děkuju, že mi u nás v Praze ukázala, tak boží místo. V krámku jsme byly skoro hodinku a ani se nám nechtělo pryč, protože paní prodavačka byla ženou na svém místě a ještě vyprávěla veselé historky. Ještě stále jsem vyplesklá z toho, jak moc byla milá a že nám nabídla i vodu k pití. To jsem vážně nezažila, nikdy předtím.
Poté už jsme společně vyrazily na nějaké to posezení. Chtěly jsme do kavárny na ledovou kávu. Chvíli to vypadalo beznadějně, že žádnou maličkou útulnou kavárnu se zahrádkou nenajdem, ale nakonec a naprosto nečekaně jsme jednou takovou, přesně podle našeho gusta, našly. Příjemná obsluha, výborné zákusky, domácí limonády a káva. Mají i slušný výběr čaje. Takže pokud hledáte kavárnu kousek od Míráku, tak The Kavárna je jasná volba. Tam prostě musíte! Společně jsme probraly snad všechno možné i nemožné a poté se ještě vydaly za jejím milým na cider. Teď tím myslím pořádný kvalitní cider a já už si ten normální z obchodu asi nikdy nekoupím :-D. Kolem desáté jsem se ale vydala domů, jelikož jsem byla po celém týdnu unavená, ale šťastná.
Vlastně mi tím opět došlo, jak je moc fajn poznávat nové lidi. Takže kdybyste někdy někdo byli v Praze a chtěli se sejít, třeba jen na chvíli, tak já budu jedině ráda! :-)

Dalším úžasným dnem byla sobota. Nejdříve jsem myslela, že půjdu na running sushi s kamarádkou, ale na to v tom teplu nebyla chuť, a tak jsem se nechala zlomit s mamkou ať jdu s ní a se známýma na plážový volejbal na Ládví, že tam je hospůdka se zahrádkou. Tam jsme byli asi od 12 do 4 a ve stínu pod slunečníkem u pivka bylo vážně příjemně a byla sranda.

Zlomový byl ale dnešní den, kdy jsem měla domluvenou prohlídku na byt. Už asi dva týdny hledám byt, protože tady aktuálně zas tak spokojená nejsem. Z mého vlastního šuplíku se mi nějak podivně ztrácí čaje, ubyla mi asi polovina šťávy a včera jsem přišla i na záhadně z poloviny vypařený kečup. GRRR! V byt jsem už ani nedoufala, protože najít v Praze něco, do 10 tisíc se vším všudy není žádný med. Buď se mi vůbec neozvali nebo nakonec k prohlídce nedošlo vůbec, a tak dnes do tohoto bytu jsem šla s nadějí, ale moc očekávání nebylo. Dohodli jsme se ale už na místě, protože jsem se líbila majitelům a už mám v emailu návrh smlouvy a zaplacenou část rezervačního poplatku. Podepisovat jdu 1. 9. a od soboty bydlím. Snad se už nic nepos... nepokašle.
Je to malinká garsonka ve dvanáctém patře v Krči kousek od nemocnice. Mám to 20 minut autobusem + metrem do práce, což je dobrý! V koupelně je má vysněná rohová vana a garsonka je vybavená, což je naprosté plus všech plusů!

A tak jsem tam nějak nabitá pozitivní enetgií. A jak se máte vy v posledních dnech?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Víkend, jak má být rebarbora 29. 08. 2016 - 18:31
RE(2x): Víkend, jak má být damn-girl 04. 09. 2016 - 10:20
RE: Víkend, jak má být tlapka 30. 08. 2016 - 00:03
RE(2x): Víkend, jak má být damn-girl 04. 09. 2016 - 10:22
RE: Víkend, jak má být hroznetajne 31. 08. 2016 - 09:40
RE(2x): Víkend, jak má být damn-girl 04. 09. 2016 - 10:22
RE: Víkend, jak má být boudicca 04. 09. 2016 - 12:40