Týden blbec

2. květen 2017 | 21.08 |

Taky se vám někdy stalo, že jste měli špatný den. A co  celý týden? jsem na tohleto expert. Jsem smolař, jsem popleta a nešika. Zajímavé je, že taková jsem asi až poslední rok! :-D

Hned to všechno začalo minulou sobotu. Vydala jsem se na nákupy do Tesca (mimochodem, kdyby to někoho zajímalo, tak v Tescu mají nejlepší výběr zdravé výživy, pokud nemáte po cestě přímo nějakou zdravou výživu, do Kauflandu chodím nejraději pro jejich vegan věci - především jogurt a mléka, výborná a levná je i zelenina, plus velký výběr, Lidl jsem si zase oblíbila pro jejich zeleninu, kterou také mají dobrou, výborný kozí sýr, sushi, pokud nikde jinde nejsou poblíž a chlazené ryby... plus takové ty blboati, jako sportovní věci, oblečení atd... tím ukončuji přednášku o svých nákupech :-D).

V neděli mi vyšel ten byt... jedna z pozitivních událostí týden.

Hlavní položkou v mém nákupu měly být takové ty Duck pusinky do WC mísy. Byla jsem rozhodnutá, že mi stačí jen ty náplňě, protože ten nabíječ mám doma z minule. No co myslíte, doma jsem ho neměla! Hned v úterý jsem se tedy vydala do Tety, kde jsem se rozhodla učinit nákup Ducka i s balením, které zahrunuje nabíječ. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Při té příležitosti jsem oběhla celou Tetu s duchovními komentáři "Jééé, oni tady mají zdravý koutek. Óó, kokosový cukr, ten už dlouho sháním, jééé a loupaná konopná semínka a jéééé, chia také nemám." O pár regálů dál se opakovala stejná situace "Jééé, tyhle dva odstíny laků na nehty ještě nemám!" Odcházela jsem tedy obohacena o Ducka a tyto věci a ochuzena o cca 800,- Kč :-D. Po cestě domů jsem zjistila, že jsem na Želivském nastoupila do špatného autobusu, který mě veze zpět do práce. Jak jsem vyběhla z autobusu na další zastávce ven, nakopla jsem se do kolena o tyč v autobusu, tak dokonalé, že ještě do druhého dne skučela, jak moc to bolelo. Jako  hřeb celého dne jsem zjistila, že toho Ducka jsem si opět koupila bez nabíječe. Mám tedy 4 náplně a nemám je jak umístit do WC mísy a aktuálně nemám sílu jít kupovat další balení!

Středa byla dalším pozitivním dnem. To jsem si šla vyzvedmout po dlouhém vybírání svůj nový notebook. Při jeho nešení domů jsem zjistila, že má nejspíš bladohárné účinky na mé zdraví - přestalo mě bolet koleno, zatímco jsem si ten notebook hezky nesla domů.

Čtvrtek byl zase bohatý na pracovní zážitky. Nejdříve jsem si zaúčtovala šest poměrně dlouhých dokladů do špatné číselné řady. Všechno jsem tedy musela stornovat a zadat znovu, což mi ubralo asi hodinu pracovního času a navíc kvůli mé nepozornosti naprosto zbytečně. Poté jsem si na tiskárnu omylem poslala tiskovou sestavu o 3 tis. stránkách a nevěděla, jak to vypnout. Nikde nikdo, takže jsem tam lítala jako hadr na holi a hledala nějakou záchranu. Ta se dostavila, a když mi viděl šéf, jak tragicky to komentuju, hrozně se mi smál, ať si to tak neberu. Poté nám kolega z údržby řekl, že podává výpověď. Nečekala bych to u sebe zrovna u něj, ale bude mi chybět! prostě už to nebude ta parta, jaká jsme teď. Novou práci mu ale přeju, zaslouží si ji :-).

A je první úterý v novém měsíci a já to zase asi odstartovala velkým úspěchem, kdy jsem si koupila konečně větší diář, ale! Teď doma koukám, že je až od července! Minulý týden jsem své zážitky před klukama v práci začala větou "Hádejte, co se mi zase stalo?!" Bylo mi krásně řečeno "A co zas? Ty tvoje zážitky se snad stávaj jen tobě! :-D"

Jak jste na tom vy? Jste také nešikové? :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Týden blbec iva 02. 05. 2017 - 21:30
RE(2x): Týden blbec damn-girl 02. 05. 2017 - 21:37
RE(3x): Týden blbec iva 02. 05. 2017 - 22:31
RE: Týden blbec rebarbora 05. 05. 2017 - 15:19
RE: Týden blbec tlapka 06. 05. 2017 - 12:40
RE: Týden blbec hroznetajne 07. 05. 2017 - 15:44