Článek Protože změna je život

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Protože změna je život

06. 08. 2017 - 23:49

iva: Jakou ty mi děláš radost, to snad ani nevíš
Spousta lidí má stejné starosti, ale až do konce života nebudou schopný pochopit tu velkou životní pravdu, která tobě dneska došla

Upírům jsem se před několika lety začala prostě vyhýbat - fakt není moje povinnost nechat se vyčerpat, aby někomu jinýmu bylo líp (přesně podle definice: "nejde o krajní nouzi, jestliže bylo možno toto nebezpečí za daných okolností odvrátit jinak anebo způsobený následek je zřejmě stejně závažný nebo ještě závažnější než ten, který hrozil").
Proti syndromu vyhoření užívám spoustu léků: svojí rodinu, náš úchylný smysl pro humor (doma i v práci), žadné TV Zprávy, žádný facebook, kamarády a kamarádky, pobyt v přírodě, knížky a hlavně muziku. Na každou příhodu je nějaká písnička a šedá kůra mozková je nejlepší magneťák na světě

12. 08. 2017 - 22:12

damn-girl: Jééé, děkuju moc! . Asi nad tím nebudu mít vyjráno okamžitě, jak se za poslední týden pozoruju, ale jde to vlastně líp a líp a hlavně - mám fakt hroznou chuť s tím bojovat a vyhrát nad tím. Hlavně, když vím, kde nastala chyba a jak ji řešit

---
damn-girl.pise.cz

07. 08. 2017 - 18:59

myfantasyworld: To je úžasné uvědomění.
Také jsem přesně s tímhle měla problém, já se však nevracela do prázdného bytu, ale k partnerovi, kam se mi vracet nechtělo. Hodně dlouho mi trvalo, než jsem to dokázala udělat ten krok, ale jak píšeš je to osvobozující. A je úžasné si to uvědomit.
Lidé, co jsou plní negativní energie mě hodně ovlivňují, bohužel jsem měla tu tendenci to přijímat, ale teď si vždy vzpomenu na něco pěkného a řeknu si, že se nebudu trápit a ty negativní myšlenky se snažím odrážet. A nepouštět si blízko k tělu negativně naladěné lidi.
Je to naše volba, jak se budeme cítit.
Vyslechnu si kamarády, kteří se trápí, ale to je vše, pak už odvádím řeč jinam. A jsem ráda za moji úžasnou kamarádku, která, když jsem tohle dělala já, mě vždy přivedla na jiné myšlenky.
Někteří lidé si tyhle věci ani neuvědomí a někteří si to uvědomují, ale neví, co s tím mají dělat, nebo s tím nechtějí nic dělat, např. nechtějí být sami atd. Ale ten krok do neznáma je nejlepší udělat.

---
myfantasyworld.pise.cz

12. 08. 2017 - 22:14

damn-girl: Nemám zkušenosti, jako ty, ale myslím si, že vracet se k partnerovi, o kterého nestojíš musí být horší, než se vracet do prázdného bytu :-/. Máš ve všem naprostou pravdu

---
damn-girl.pise.cz

13. 08. 2017 - 18:42

untitled: Obdivuji tě, že jsi takhle dokázala určit, kde je zakopaný pes a jak s tím bojovat.

Energetických upírů jsem ve svém životě měla několik. Nakonec jsem se naučila je kompletně odříznout, jenomže potom jsem přišla na to, že občas to znamená přijít i o další lidi, kteří daného člověka vnímají úplně jinak. Jsem zvyklá být za padoucha, ale občas mě to mrzí. Říkám si, jestli to přeci jen není ve mě. Já prostě odmítám být nekonečně chápavá a skončit, jako moje babička, po které můžete šlapat a ona ani nepípne. To přece není správné!

Jinak s tím partnerstvím to mám právě naopak. Já si neumím představit, že bych s někým měla být. Ani nevím, jak to vlastně funguje. Není to otravné, když se člověk musí přizpůsobovat jinému člověku? Není toho dost od soužití s rodiči? Přijde mi, že ty chvilky radosti nestojí za to trápení, které s sebou láska přináší, nemluvě o tom, nemoct si sundat podprdu a rozhodit nohy na válendě... nebo to dělám jenom já?

---
chiarium.blogspot.cz

13. 08. 2017 - 20:48

damn-girl: Mám minimálně dva energytický upíry v práci. S tím jedním jsem v kanceláři a to jde dost špatně odříznout ale snažím se vůču ní si stavět bariéru.

Hodně dlouho jsem se bála ve vztahu přesně toho, čeho se bojíš ty, ale to se nějak a netuším jak, překlopilo

---
damn-girl.pise.cz

19. 08. 2017 - 12:51

tlapka: Vidíš, ty pořád, jaká jsem inteligentní a perspektivní, a přitom mentálně jsi mílové kroky přede mnou! Já udělala za poslední rok solidní pokrok pod vlivem kamarádky, ale TOHLE opravdu přijmout za své se mi ještě nedaří. Třeba jednou...
A k diskusi: sundat si podprdu a rozhodit nohy po válendě jde ve vztahu bez problému. Svým způsobem je to jedna z met vztahu.

---
tlapka.pise.cz