Protože změna je život

6. srpen 2017 | 21.44 |

Poslední týden mi bylo špatně. Hodně špatně a nejen psychicky, ale i fyzicky. Jako vždy, špatně od žaludku, ale tentokrát jsem si myslela, že nejsem tolik ve stresu a můžou za to ty vedra. Opět bolest hlavy, pocity na zvracení a občas záchvaty pláče. Také jsem to přisuzovala MS, jelikož jsem měla přesně před termínem. Vygradovalo to v sobotu kolem poledne a doprovázelo mě to celý den a jelikož se MS už ohlásila, říkala jsem si, že to jsou vedra a právě tohle.

Bylo mi ale neskutečně špatně a jen co jsem se na chvilku zvedla a udělala víc pohybů, tak jsem se vrátila do šílenýho stavu. Tak špatně už mi hooodně dlouho nebylo. V poslední době jsem ale měla zase nějak víc trápení. Neustále jsem se hádala s mámou, furt jsem startovala, kvůli naprostým blbostem. Všechno mě zdrblo a do toho jsem neskutečně trpěla tím, že v bytě bydlím sama a vracím se den, co den do prázdného bytu.

Všechno mi došlo až včera večer, když už jsem nevěděla, kudy kam a zkusmo si vzala čtvrt tabletky Neurolu. Během půl hodinky jsem byla naprosto v pohodě a v tu chvíli mi naprosto cvaklo, co se děje. S tím mi taky cvaklo, že tohle není normální a já s tím musím honem rychle něco udělat. Začala jsem tedy přemýšlet a lovit v hlavě, kde se stala chyba, kdy to začlo, co se stalo a především, jak z toho nešťastnýho kolotoče ven.

Asi jsem udělala za ten den neskutečnej krok, ve vlastní mysli. Asi jeden z největších za posledních půl roku. především já sama na sobě to cítím a třeba to někomu, kdo se nějakým způsobem trápí pomůže taky. Mám kolem sebe spoustu lidi, jak přátele, tak i rodinu, kteří mě milujou a byli by snad za mě schopní dýchat, jako já za ně.

Pokud mě někdo nechce jako partnerku a bojí se udělat ten krok, není to moje chyba. Už vůbec to neznamená, že já jsem nějak špatná nebo ošklivá. Není to tak, ten problém je té druhé osoby, né můj. Pokud je na mě někdo nepříjemný, opět - není to moje chyba. On má nějaký problém a léčí si ho na mně. Přesně tak, jako já jsem to měla v poslední době. Byla jsem hnusná na lidi kolem sebe, ale nebyl to jejich problém, ale byl to můj problém, jelikož já jsem byla nespokojená, ale oni za to nemohli. Pokud mě někdo pomlouvá, má něco, co já nemám a chtěl by to mít. Na světě existují lidé, kteří jsou neustále negativní a vysávají z vás energii. Já jich mám kolem sebe hned několik. Člověk se ale musí naučit si kolem sebe postavit zeď a jejich problémy odrážet. Můžu si jejich problémy vyslechnout, ale nemůžu se s nima ztotožnit a převzít je za své, pak je jen krátká cesta do pekel. Asi to bude znít divně, ale mně to za ten den hrozně pomohlo - na chvilku si sednu/lehnu, zavřu oči a představuju si, jak se kolem mě dělá barevná ochranná bublina, která mě celý den bude chránit před tímhle vším.

Asi se mi musela udělat špatně, aby mi tohle všechno došlo a přitom je tohle všechno hrozně jednoduchý. Nechápu, že mi trvalo, tak dlouho na tohle přijít a začít s tím něco dělat. Tedy, chtěla jsem s tím něco dělat už dřív, ale najednou to vím, jak to udělat, jak se chránit. Je to zvláštní, ale na jednu stranu hrozně osvobozující pocit.

Máme kolem sebe energetický upíry? Jak se proti ním chráníte? Jak sami sobě dodáváte pozitivní energii vy sami?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Protože změna je život iva 06. 08. 2017 - 23:49
RE(2x): Protože změna je život damn-girl 12. 08. 2017 - 22:12
RE: Protože změna je život myfantasyworld 07. 08. 2017 - 18:59
RE(2x): Protože změna je život damn-girl 12. 08. 2017 - 22:14
RE: Protože změna je život untitled 13. 08. 2017 - 18:42
RE(2x): Protože změna je život damn-girl 13. 08. 2017 - 20:48
RE: Protože změna je život tlapka 19. 08. 2017 - 12:51