Kapelně

16. únor 2015 | 21.04 |

Už to bude týden, co mi byla 100% předána funkcemanažera, a tak by bylo dobré se s vámi o to trochu podělit :D.

Pracuji už tedy snad na plné obrátky. Výsledky zatím asi ani nejsou moc znát, ale dělám jak nejlépe umím. Celý minulý týden mi bylo totálně zle během dne a  večer jsem nemohla usnout - asi od nervů, protože se prostě hrozně bojím, že je zklamu a nebudou semnou spokojený. Strach právě z tohoto je obrovský.

Obvolala jsem tedy již několik koncertů a obepsala několik kapel s žádostí, jestli si s náma nechtějí zahrát na vybraném místě. Tak tedy skóre - dva pevně domluvený koncerty (Brno a Ostrava) a domluvené kapely 0. Špatné, zatím se nikdo nechytl! A minimálně dva kluby na duben a květen ještě mlusím domluvit a duben jde zrovna dost těžce, protože už nyní jsou rozebrané termíny. Snad to ale ještě nějak zmáknu a ty kaoely musím sehnat do Brno, což také zatím vypadá na krásnej komplikovanej porod! :D Tahle práce sama o sobě mě ale moc baví a užívám si to. Největší vtip - nikdy jsem se nezajímala o českou hudební scénu a už vůbec né klubovou. Hle! Jetady česká hudební scéna a navíc klubová. Odříkaného chleba největší krajíc! :-D

S kapelou jsem se za poslední 14 dní viděla dvakrát a to poprvé, když jsem se byla seznámit s celou bandou a posledně to bylo minulý týden, kdy jsem byla pozvaná knim do zkušebny na zkoušku. Teď ve středu jdu opět na zkoušku a v pátek máme koncert v Praze a v sobotu jedem Hradec Králové. Celkově se ale všichni tak nějak furt okukujem a poznáváme a ještě nějakou dobu to určitě bude trvat. Milý ale jsou a hodný zatim taky, tak snad jim to vydrží a já je snad nezklamu! :D To bych velice nerada. Navíc na mě na zkoušce opravdu zapůsobili a já se v tu chvíli 100% rozhodla za ně rvát, co to půjde. Prostě pro ně to nejlepší a ať jsou vidět výsledky. Jsem sama zvědavá, jak rychle se budem poznávat a jak dlouho si budem k sobě pěstovat důvěru, která bude hodně důležitá a vlastně už je teď.

Tak mi držte palce. Teď hlavně ať seženu ještě ty dva koncerty a seženu kapely na Brno. A kdyby někdo tento víkend nevěděl co v Praze či Hradci nechť navštíví jeich Bandzone, kde jsou vypsané veškeré aktuální koncerty.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kapelně b. 24. 02. 2015 - 23:06
RE(2x): Kapelně damn-girl 01. 03. 2015 - 16:10
RE: Kapelně sigrun 01. 03. 2015 - 16:08
RE(2x): Kapelně damn-girl 01. 03. 2015 - 16:11