A opět - nechval dne před večerem

17. únor 2015 | 21.38 |

To vám bylo včera radosti, že mám domluvené koncerty na duben a tím splňuji limit, který mi kluci zadali. To by ale nesměl přijít dnešní den, který mi tu veškerou radost opět pokazil.

Včera jsem usínala převelice šťastná s pocitem vítězství, jak to krásně vychází a he. netrvalo ani den a já už mám zase starosti. Dnes mi totiž volal produkční brněnského klubu s tím, že se omlouvá, ale koncert nám v termínu 11. dubna musí zrušit. Bájo! A tak hledám koncert opět na duben. AAArgh! A že to není žádná sranda, protože všude, kde volám už mají termíny na duben rozebrané. Co víc. Zítra jdu do zkušebny za klukama a už se nemůžu dočkat až jim budu prezentovat svou neschopnost.
Je mi jasné, že neovlivním to, že mi někdo odřekne koncert, ale já mám stejně takový ten hnusný pocit viny a říkám si, jak jsem neschopná a že kluci si to určitě taky myslí.

Dneska jsem obtelefonovala x klubů. Výsledek? NIC Na zítra mám vypsané taky nějaké kluby, tak snad se NIC promění na NĚCO a já budu moct být zase chvilku v klidu, že to zvládám. Dělám co můžu, abych ten koncert sehnala a ono se to nějak nedaří. Už by to štěstí v těhle ohledech mohlo finálně přiejít na mou sranu! No ne? Jistě, že ano! :-D

Uctiví návštěvníci. myslete zítra na mě.... myslete na mě... ať se mi podaří do večera sehnat jiný klub a já místo špatné zprávy budu moct odprezentovat špatnou, ale i dobrou...

Dneska to nevyšlo. Zítra to vyjde. A bude líp. Plně doufám!

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A opět - nechval dne před večerem boudicca 17. 02. 2015 - 23:51
RE(2x): A opět - nechval dne před večerem damn-girl 28. 02. 2015 - 11:57
RE: A opět - nechval dne před večerem tlapka 19. 02. 2015 - 21:13
RE(2x): A opět - nechval dne před večerem damn-girl 28. 02. 2015 - 11:57
RE: A opět - nechval dne před večerem sigrun 01. 03. 2015 - 16:10