Je to bída

26. únor 2015 | 22.22 |

Jakoby mi padaly veškeré klacky pod nohy a někdo mi to manažerování nepřál. Uplynula dlouhá doba od mého posledního článku a já mám furt sehnaný furt jen ten jeden klub. Když už mám pocit, že nějaký další vyjde, tak se něco podělá a nebo ještě v lepším případě - veškeré termíny jsou až do konce prázdnin rozdané. Ou jé! :D Začínám z toho být na prášky a moc bych si přála,a by se to brzo změnilo. Kluci zatím naštvaní nejsou, ale asi by brzo mohli být a já je nechci zklamat!

Koncerty se ale jinak vyvedly. Nejlepší bylo, že na pražský koncert přišlo 54 lidí a na ten v Hradci Králové asi 10 a ten hradecký měl asi 1000x lepší atmosféru a vážně jsme si to všichni užili. Úžasně se odreagovali a propařili celý sobotní večer a sobotní noc. Mám ty chlapce ráda, kruci! :-D Jsou výborní a je s nima sranda a radost s nima trávit čas :D.
Jen jsem to pitomeček pitomá trošku přepískla v pátek s alkoholem. Né, že by toho bylo moc ale míchala jsem. Při odchodu z domova jsem našim vyhrožovala, že žádnej strach... do 12 jsem doma, protože přeci druhý de odpoledne odjíždíme do Hradce. Jojooo! Přitáhla jsem domu v půl 3 ráno a druhý den skučela, že mi je špatně :-D. Čím dřív se ale člověk poučí, že před cestováním se pít nemá, tím líp. Já tedy už poučena jsem :D. Z Hradce jsme se dostala domu úplně ve stejnou dobu a hned odpoledne slavila ještě babička narozeniny. Takže odpočinek žádný, ale to nevadí. Víkend jsem si užila maximálně.

Vyprávěla jsem na oslavě rodině, jak teď píšu pro hudební magazín a manažeruju kapelu a kapela mě bere a po dlouhé době jsem viděla, jak napnutí všichni poslouchají a se zájmem se o tom baví a zjišťují další a další informace. Udělalo mi to hroznou radost, že se o to zajímali a že se ptali sami od sebe. I jsem cítila takové to uznání a hrdost a to bylo moc fajn - cítit tu podporu.

Co v mé klasicky placené práci? Stále máme úžasnou partu lidí. Jedna moc fajn učitelka nám zítra odchází do jiné školky. Bude mi moc chybět, protože to je ještě stará škola a nezastává názor, že kuchařka je jen kuchařka a uklizečka jen uklizečka a ona je paní učitelka. Snad se jí v nové školce bude dařit. Také nám jedna z učitelek otěhotněla a v dubnu odchází na mateřskou.
Díky ale své okolní práci zjišťuji, že tato pozice je pro měmoc nudná a nezáživná. Musím říct, že už jsem se docela zajela, a tak to vypadá během dne tak, že hodinu pracuju a zbylých 4,5 hodiny nemám do čeho píchnout a dělám jakože dělám a to mě neskutečně ubíjí, protože si ani nesmím pracovat na svých vlastních věcech. Člověk tam tedy prostě sedí a modlí se ať to rychle utíká a ono to právě moc neutíká. Ta práce není vůbec kreativní a já mám teď jinak jen kreativní práci, ale bohužel mě neživí a kdo ví, jestli někdy bude :D.

Dále se mám fajn. Není nač si ztěžovat. Zjišťuji, že vůbec nějak nemám čas projíždět blogy. Dneska jsem je projela asi po dvou týdnech. Buď nemám čas a nebo už na to nemám sílu :-D

A co vy? Ja se máte? Doufám, že dobře :)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Je to bída zlomenymec 28. 02. 2015 - 14:18
RE(2x): Je to bída damn-girl 28. 02. 2015 - 14:27