Líná jako veš

1. srpen 2015 | 23.27 |

Ahoj všem. Právě jsem dokoukala Harryho Pottera a Fénixův řád. Normálně sedím s noťasem u stolu, ale jelikož jsem líná jako veš, tak sedím na posteli a noťas mám na kolenou. Koukám ještě na komedii, která je po HP (otec se dá dohromady s ex-přítelkyní svého syna, prostě blbost :-D), a kdybych chtěla koukat u psaní na televizi, tak bych musela otáčet televizi, abych viděla a na to jsem moc lenoch :-D

Takže, jak se mám? Mám se fajn. Přežila jsem po dovolené druhý týden v práci a teď bych tam měla jít na pondělí a úterý a pak zase dva týdny dovolená. Takže tedy pohodička. Jen snad nějak zvládnu to vyúčtování. Ještě jsem to sama nedělala a docela mám z toho  hrůzu. A co budu dělat během dovolené? NIC! :-D Krom výletu do Nymburku. Svezem se na kolech do Poděbrad do cukrárny na náměstí, kde pracuje a mají tam nej zmrzlinu v okolí :-P Docela se na to těším :-)

A v pondělí jdu na koncert HIM. Prošla mi u nás v magazínu akreditace, takže jdu přes guest list a pak o tom zase musím napsat reportáž. Jsem na ně zvědavá. Znám od nich asi tři písničky, ale řekla jsem si, že když mám tu možnost chodit takto zadarmo na koncerty, tak budu chodit i na kapely, které znám aspoň díky jedné písničce.

Jestli jste od dnešního článku čekali něco záživnějšího, tak bohužel. Musím vás zklamat :-D Možná by vás ale zajímalo, co vlastně děda po té nehodě, a jak se má. Na podzim to budou dva roky od nehody. A děda? Děda rozdrtil naprosto všechny. Už sám opět chodí na své tůry a ano - začal jezdit na kolen a opět nám sbírá v lese borůvky :-D Musíme mu pořídit helmu, protože on je jak malý Jarda a sám si jí nepořídí.

A to je pro dnešek z mé strany asi vše. V nejbližších dnech se tu potkáme u recenze zase na jednu knihu, (ne)malých radostí, hudební TOP 5 a nějakého toho tagu. Myslím tedy, že se máte na co těšit zase :-D

A jak se máte vy? Jak si užíváte léto?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Líná jako veš tlapka 02. 08. 2015 - 22:03