Bojím se samovznícení

9. srpen 2015 | 12.30 |

Ahoj všem. Ano, přesně tak. V těchto teplotách se bojím samovznícení. Nějak na tento fakt začínám věřit. Nejsem člověk, co by trpěl, na to, že mu je vedro a extrémní teploty dávám bez problému. Poslední dva dny bylo ale teplo i mně a i jsem místama nadávala. Furt si jsem ale jistá, že to je lepší než mráz o teplotách -15`C a více. A stejně mě na facebooku nejvíce pobavil vtip "Kolik stupňů je venku?" .... "Všechny!" :-D

A jak si ty vedra užíváte vy? Já měla mít celý tento týden dovolenou ale jezdila jsem do práce řešit vlastní průser s uzávěrkou :-D. Vyšlo mi, že vrácení přeplatků za stravné dětí vychází kolem 300 tis. To se mi zdálo hrozně moc, a tak jsem začala pátrat. Nemusela jsem však pátrat moc dlouho. Po pár minutách jsem došla k tomu, kde je zakopaný pes. On mi totiž program přeplatky nenačítal od začátku února, ale od začátku září. Zjistilo se, že přeplatky se u strávníků měly vynulovat s posledním vyúčtováním (konec ledna), ale nevynulovaly se. A mělo se to vynulovat díky načtení příkazu z banky, ale to mi pán, který mi tu uzávěrku dělal v zimě, aby mě to naučil neřekl! :-D Problém ale vyřešen, jen se zítra modlím ať už mi zítra funguje el. bankovnictví, abych ty přeplatky mohla odeslat. Jsem ale na sebe hrozně pyšná, že jsem to hlavní - kde je problém vyřešila sama! :-)

Stále mě to nepřešlo a já stále pravidelně cvičím. Včera jsem začala druhý level 30 Days Shred s Jillian Michaels a největší úspěch je pro mě, že se donutím těch půl hodinky cvičit i v těch extrémních teplotách. Líbí se mi ten pocit potom cvičení. ten pocit, kdy víte, že jste pro sebe něco udělali. I to mě ale už párkrát dokázalo odradit a cvičit jsem přestala. Uvidíme tedy, jak dlouho mi to ještě vydrží, ale ráda bych osobně, aby mi to vydrželo co nejdéle a vlastně mě to ani nijak nepřešlo :-).

Abych se trošku pochlubila :-D. Když jsem v pondělí zjistila ten průser, tak jsem se rozhodla si zlepšit náladu a něco si koupit. Vyrazila jsem tedy do OC a pořídila si již konečně The Sims 4! Ano, už je mám doma! Jak naivně jsem si myslela, že to jednoduše nainstaluju a budu pařit Simse až do nočních hodin. Chybička se vloudila. Jak jsem zjistila - nové hry od tvůrců EA se spouští skrz spešl program - Origin. No a ten se mi po chvilce rozčilování povedl nainstalovat, ale už mi mechanika v pc nenačítala samotnou instalaci hry. Takže jsem v tom programu musela zadat licenční číslo té hry a zdarma jí přes ten program do počítače stáhnout a opatřit si jí tedy tak legálně virtuálně. Zajímavé je, ale že to dvd se u bráchy na počítači načítá bez problému :-D.
Vlastně se tedy i můžete těšit v nejbližší době na nějaké ty fotky ze hry :-). Jen jak mám jen základ a jsem zvyklá z Sims 2 na hromadu dodatků, tak mě to zatím moc neba. Výborné mi ale přijde tvoření simíků. Fotky bych ale ráda pořídila v co nejbližší době. Mohla bych vám třeba představit první dům, který jsem tam postavila :-D. Ať se na mě ale tvůrci nezlobí, za tu cenu mohl být základní obsah hry daleko lepší a daleko širší výběr. Je tam toho na mě prostě málo a už hledám downloady :-D. Smutný ale je, že mi v tom zatím nejde moc stavět :-D.

Tak se mějte famfárově a užívejte léta ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Bojím se samovznícení boudicca 15. 08. 2015 - 23:43
RE(2x): Bojím se samovznícení damn-girl 16. 08. 2015 - 20:59