Kde jsou ty divný podzimní stavy?

25. říjen 2015 | 21.59 |

Ahojte. Po nějaké době přicházím s čistě kecacím článkem.

Jak jste prožili tento víkend? Já docela aktivně. V sobotu dopoledne jsem se letěla kouknout ke školce na hlavní silnici, Bráchovi totiž přišla smska od táty, který byl v práci "Ahoj, jestli chceš vidět komedii, tak se běž kouknout na křižovatku náš kamion tam vyklopil asfalt a všichni pobíhají okolo a nevědí co s tím." Hodili jsme teda s bráchou na sebe aktivně bundy a letěli se kouknout na místo incidentu. A opravdu. Na výjezdu z křižovatky halda tuhnoucího asfaltu, policajti, u kterých nevím k čemu byli, protože v tom zmatku dopravu opravdu neřídili a že by měli. Pan milý šofér, když viděl co způsobil a že ten tuhnoucí asfalt roztahal po hlavní silnici ještě 200 metrů k úřadu než si toho všimnul a pak raději z místa ujel. No nadělení.

V sobotu dopoledne jsem si pak byla s mamkou sednout do kavárny na kávu a večer už mě čekal koncert, na kterém jsem byla s pár lidma a především potrénovat focení (fotky budou v jednom z dalších článků). Vzhledem k tomu ale že to byl koncert metalových kapel fotek moc nemám, protože se to prostě nedalo a já mám svůj foťák ráda a bojím se o něj :-D. Koncert byl ale super. Hlavní účinkující byla metalová mongolská kapela Nine Treasures, která hraje čínský folk metal (ukázka níže). Odkázala mě na ně kamarádka a já teda metal neposlouchám, ale tohleto jsem prostě chtěla vidět a zážitek to byl úžasný a jedinečný. Jsem si jista, že něco takového už v životě neuvidím. 

A dneska jsem strávila v poklidné atmosféře doma a po dlouhé době u počítače a vůbec mi to nevadí. Prožívám teď nějakou divnou náladou. Je u mě klasikou, že příchodem podzimních a zimních měsíců povadnu a veškerá moje energie a nálada k životu je kdesi. Nastala ale nějaká změna a mě tohle vůbec nechybí. Energie a dobré nálady mám nějak moc, a když jsem nebyla někde venku, tak jsem ten víkendový čas strávila nad tím, že jsem si psala x plánů, jak změnit vlastní život nebo nás fanouškovský web o Green Day nebo tenhle blog. Prostě asi tři miliony plánů na všechno. A použila jsem k tomu naprosto úžasnou stránku. Jmenuje se to Trello a znám ji díky kapele. Zaregistrujete se tam a můžete si tam vytvářet úkolovníky a ty úkolovníky si můžete rozdělit na různé kategorie a ještě si k jednotlivým úkolům v kategoriích přidělat různé štítky k čemu se vztahují (např. jestli se jedná o naléhavý úkol či třeba jen nápad). Pak si tam můžete udělat kategorii, kam si budete házet veškeré splněné úkoly. Naprosto úžasná stránka, mám ji moc ráda.
Takže tam mám teď vypsané veškeré úkoly a ještě k tomu rozřazené a hodlám dle toho postupovat.

A dál už vás dnes řečmi nebudu trápit.

Jak se vlastně máte vy a jak prožíváte tyto zamračené měsíce?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kde jsou ty divný podzimní stavy? boudicca 27. 10. 2015 - 23:22
RE(2x): Kde jsou ty divný podzimní stavy? damn-girl 01. 11. 2015 - 20:34
RE: Kde jsou ty divný podzimní stavy? tlapka 30. 10. 2015 - 13:28
RE(2x): Kde jsou ty divný podzimní stavy? damn-girl 01. 11. 2015 - 20:33