Verdikt

9. listopad 2015 | 22.27 |

Zdravím vás... opět a zase. Napadlo mě, že bych vás mohla informovat o tom, jak jsem se tedy rozmyslela s tou prací.

Nu, nevzala jsem to a už jsem o tom informoval i účastníky výběrového řízení. Rozhodla jsem se, že nemá cenu se cpát někam, kde by mi to finančně dost pomohlo, ale nic u toho necítím. Navíc bych si na té pozici nepřipadala důležitě a já si důležitě připadat musím, aby mě práce bavila. Musím říct, že v mé aktuální práci něco takového stále trošku cítím a jsme si jista, že v té nové bych to necítila. Navíc jsem asi trošku rozmazlená, ale nechtělo se mi měnit mou krásnou novou kancelář s úžasným oknem přes celou stěnu za starý kutloch v suterénu. A jak říkám, necítím to tam, ale jsem z toho hrozně zmatená, protože nic, co by se nedalo zkousnout jsem tam nenašla. Hrozně jsem se sebou celý víkend bojovala, ale nakonec mě uklidnila dnešní reakce ředitelky, která mě měla nabírat.
Prvně mi řekla, že jí to hrozně mrzí, protože ví, že takhle přijdou o super člověka a najít někoho takového bude těžký, ale že si nesmírně váží toho, že jsem jí to všechno řekla upřímně a že je vidět, že si jdu za tím za čím chci a že to v dnešní době u lidí mého věku vidět není a nesmírně si toho na mě váží a přeje mi mnoho úspěchů. Rozhodně mě to hrozně moc nakoplo.

A jak velice ráda říkám. Všechno se děje pro něco. Vždycky přijde něco horší, ale potom následuje něco úžasnýho. Sice mi nevyšla tato práce a já dále budu zůstávat v mé aktuální, ale za to jsem dneska byla u nás na MonsterMusicu oficiálně povýšena na post šéfredaktorky a mám z toho snad i Vánoce. Na to, že tam budu v prosinci teprve rok, to je pro mě naprosto úúúžasný úspěch! Dále také budu z části zajišťovat akreditace na koncerty a celkově se na tu práci hrozně moc těším a už teď jedu na plné obrátky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Verdikt tlapka 11. 11. 2015 - 10:57
RE(2x): Verdikt damn-girl 11. 11. 2015 - 21:52
RE: Verdikt boudicca 12. 11. 2015 - 22:53
RE(2x): Verdikt damn-girl 14. 11. 2015 - 22:57