Světe, kam tvé kroky vedou?

14. listopad 2015 | 14.53 |

Je mi špatně. Je mi hodně špatně a to jak fyzicky, tak i psychicky. Co by se asi tak mohlo na pátek 13. stát, žj? Ne, stále nevěřím na pověry, ale to co se událo v noci je naprosto strašné a mně je z toho ouvej. Už nějakou dobu mi je špatně z toho, kam dnešní svět spěje, kam kráčí, ale nikdy mi nebylo tak, jako je mi nyní už těch pár hodin.

Každý ví. V noci proběhly teroristické útoky v centru Paříže a je to naprosto šílený. Je šílený co se děje. Je šílený, že to odnesli obyčejní lidé, ale... Válka si bere civilní oběti nebo ne? Bohužel.

Nelíbí se mi aktuální situace, ani trošku. Bojím se a to hrozně moc.  Co přijde dál? Já opravdu nechci zažít válku a hrozně se jí bojím a z tohodle vážně nemám dobrý pocit. Víte, když proběhly útoky 11. září, tak jsem byla poměrně malá, ale pamatuji se moc dobře na tu chvíli, kdy jsem cítila naprostou bezmoc a hrozně se bála války a teď? Je to tu zase.

Někdo nad tím asi mávně hlavou a řekne si, že přeháním, ale podle mého je můj strach oprávněný. Jeden z útoků proběhl během koncertu. Achbože! Chodím na koncerty hrozně často. Úplně mě ta představa scénáře, kde bych figurovala já vyděsila.

Je mi líto obětí, je mi líto jejich rodin, je mi líto Francie a celé Evropy, protože není hezké sledovat, kam se žene a jak to ve finále vypadá.

Jaké pocity ve vás tento incident vyvolává? Bojíte se? A čeho? Asi je hloupé se ptát...


...on the boulevard of broken dreams when the city sleeps...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Světe, kam tvé kroky vedou? tlapka 14. 11. 2015 - 18:46
RE(2x): Světe, kam tvé kroky vedou? damn-girl 14. 11. 2015 - 22:44