Někdy bys nemusel zažít ani to

22. listopad 2015 | 16.48 |

Ahoj. Předem bych chtěla poděkovat Tlapce a a Boudicce, za jejich poslední vlídné komentáře. Moc mi pomohly a mně došlo, co to pro krista plácám. Pomohli mi to se zase srovnat a hodit se do pohody. Ještě jednou děkuji :-).

V pátek jsem si užila naprosto úžasný koncert Papa Roach, na který mám lístek asi už od poloviny července. Musím říct, že forntman,  Jacoby Shaddix mě naprosto dostal. Já ho mám moc ráda už od prvních chvil, co tu kapelu znám. Taky mi přijde vzhledově hrozně pěknej, ale všichni lidi kolem mě říkají, že je hrozně ošklivej. No nevím. já si nevšimla :-D. Na koncertě jsem byla s basákem a jeho dívčinou. Nejdřív jsem se bála, že tam budu jak páté kolo u vozu (mám hrozně moc ráda někde být sama, když můj doprovod je pár), ale nakonec to bylo hrozně moc super a společně jsme si to vážně užili :-). Byla spousta srandy a vážně jsme se několikrát společně nasmáli. papa Roach hráli samé hity. Den před koncertem jsem se probudila s hroznou bolestí krku, ale v pátek to bylo vše ok, a tak jsem si mohla na koncertě i pořádně zařvat. Před halou jsme ale totálně promokli a mně se z toho malilinkatého nachlazení rozjela docela solidní rýma, a tak je kapesník teď mým nejlepším přítelem :-D. Rýma se mi ale vždy léčí docela rychle, a tak mě to ani tolik netíží. Vlastně jsem zvyklá během tohoto období před Vánoci vždy onemocnět. Buď ležím s teplotama nebo mám prostě jen rýmu, ale úplně zdravá v téhle době nejsem nikdy.
A taky už vím, proč ten náš odchází. Zase jednou jsem si díky tomu potvrdila, že bych měla dávat na svůj šestý smysl, protože se díky němu málo kdy spletu. Vždy jsem se bála, že až si on někoho najde, tak ze vztahových důvodů se rozhodně kapelu opustit. Když potom přišel s informací, že jde do nové práce, tak já nějak měla tušení, že tam si najde přítelkyni. A bác! Nová práce - hrozně málo volného času - do toho nová přítelkyně z práce a je to tady. Kapelu opouští. To jsem se dověděla před koncertem, před halou od třetí strany. A víte co je na tom opravdu komický? Já místo nějaké vnitřní depky cítila, jak mi spadl obrovský šutr ze srdce a mně se hrozně moc ulevilo. Divný ne? Abych tady nebyla úplně za ledovou královnu, tak jsem si v sobotu trošku pobrčela, ale nic vážného. A víte co? Já mu to hrozně moc přeju a jestli si vážně něco pořeju, tak aby byl šťastný a je jedno, jestli se mnou nebo beze mě. Ať si prostě ten život užívá všemi doušky, protože on si to zaslouží. Pokud se ale náš kontakt někdy úplně přeruší (což je dost možné), tak já stejně vždycky budu hrozně moc vděčná za to, že jsem ho mohla poznat... někoho takového jako je on, protože tak hodný a pozorný muž se v dnešní době moc nevidí. On si to vůbec neuvědomuje, ale díky němu jsem se toho hodně naučila a hodně jsem si toho od něj vzala do života a pomohl mi, abych se zase o něco víc vyznala sama v sobě. Vím, kde jsem udělala chybu v kontaktu s ním a vím, jak něčemu takovému příště zabránit a já mu za to všechno jsem nehorázně moc vděčná a mám ho strašně ráda, snad jen kvůli tomu.

Bude mi chybět, ale jestli on s novým životem bude šťastný, tak já se s tím brzo vypořádám a bude mi fajn taky. Sice už nevím, kdo se se mnou bude chlubit :-D, protože vždy když mě představoval v nějaké své partě, tak hrozně pyšně prohodil "To je Karol! Naše manažerka!" a mně to vždycky zvedlo sebevědomí zase o něco víc, ale nic nemůže trvat věčně. Vlastně i přes tu veškerou občasnou bolest jsem opravdu ráda, že jsem tuhle část života mohla zažít, protože mi dala hrozně moc. Několikrát jsem si od něj vyslechla, že si opravdu váží toho, co pro ně dělám, protože podle něj se to v dnešní době tolik nevidí a on mě za to obdibuje a něco takového je přece úžasné slyšet, nebo ne? Hlavně když víte, že to je upřímné, protože tenhle člověk jen tak neplácá pusou... to už jsem stačila za skoro rok zjistit.

A vždy musí něco skončit, aby něco nového mohlo začít, tak proč odsuzovat konec něčeho a začátek něčeho nového, když jsme to nové ještě ani nestačili poznat.


I've had the highest mountains
I've had the deepest rivers
You can have it all but life keeps moving

I take it in but don't look down

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Někdy bys nemusel zažít ani to tlapka 26. 11. 2015 - 21:51
RE: Někdy bys nemusel zažít ani to boudicca 27. 11. 2015 - 19:27