když ne já, tak ona

20. prosinec 2015 | 21.48 |

Když se daří, tak se prostě daří. Když se dám dohromady já a nějak si říkám, že věci zase vychází, tak mi onemocní číča. Nekonečný koloběh.

Už druhý týden jsme 3x týdně na veterině a číčoun se mnou aktuálně nemluví a asi drží i hladovku. Já za to ale vážně nemůžu, chci jí jen pomoct. Před rokem v létě jí diagnostikovali po měsíci nezdárné léčby malý močový kámen, a tak najela na speciální dietu. Nic moc výsledek, a tak pravidelně dostává i homeopatika na přírodní bázi, které jí doposud zabírali.
Uběhl rok a něco a problémy s močákem má zase. První antbiotika nezabraly. Dostala tedy ještě jedny a teď má kombinaci dvou. Jestli to nezabere, bude se jí dělat nějaký spešl rozbor, aby se přesně vědělo jaké bakterie jí tvoří tu neplechu. A to si představte, že nacpat do kočky 2x denně 2,5 prášku je vážně zážitek. A to ani nepopisuju to, že když jsem tam byla ve čtvrtek a dávali jí dvě injekce, tak se mrcha vzepřela a já odcházela s totálně poškrábanejma a pokousanejma rukama.

Vážně se modlim, aby tahle léčba už zabrala a byl zase nějakou dobu pokoj a nejlépe furt. Ono co si budem vykládat - návštěva veterináře 2x do týdne trošku leze do peněz, hlavně před Vánoci.

A jestli chcete slyšet, jak se mám kromě kočky, tak vlastně fajn. Ve čtvrtek jsem nakoupila poslední dárky. Teď je musím jen zabalit a celou dobu jsem se na to těšila. Vidím ale kolik jich je a vůbec se mi do toho teď nechce :-D. Hrozně moc se těším i na to volno a především, že nebudu muset chodit do práce.

Vám přeji pohodový týden a do svátků se ještě určitě ozvu a držte mi prosím palce s Maggie.

Děkuji ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: když ne já, tak ona rebarbora 21. 12. 2015 - 11:24
RE: když ne já, tak ona tlapka 21. 12. 2015 - 16:10