Vánoce... a další

23. prosinec 2015 | 21.59 |

Předně jsem vám přišla popřát šťastné a veselé, ač to tam vypadá spíš na pomlázku dle toho počasí. Takže šťastné a veselé! Berte to v klidu, važte si chvil se svými blízkými a pořádně si ten užijte.

My už máme nchystáno. Máme napečeno, základ na bramborový salát, kapr plave v lavoru ve sklepě a ještě ani netuší, že už to má pěkné spočítané. I ten stromeček máme nazdobený a tentokrát v červených a zlatých barvách.

Mně nějak nejde navození vánoční náladu. Netuším jestli to je tím počasím nebo zdravotním stavem číči. Dnes jsem byla na veterině a zítra tam jedu pro velký úspěch zase. Kombinace antibiotik v prášcích vypadala, že zabírá, ale kočičuli z toho bohužel asi nejspíš bylo blbě od žaludku, a tak přestala jíst. Jak přestala jíst, a jak přestala jíst, tak její žaludek byl prázdný, a tak mi poslední tři dávky léků vždycky do 15 minut vyzvracela a díky tomu se to opět zhoršilo. Dneska bohužel chuděra opouštěla ordinaci s vyholeným bříškem, protože se jí veterinář rozhodl udělat sono. Na tom ale nic nezjistil, jelikož močák musí být plný a ona byla bohužel vyčůraná. No a jelikož její žaludek nesnese dva různé prášky najednou, tak se jí léky budou dle uvážení veterináře podávat injekčně. Zítra tam na injekci jedem. Doktor mi nabídl, jestli chci na injekce dojíždět nebo jí je dávat doma. Domácímu podání jsem se předem bránila, ale teď už vím, jak ji uchopit, aby celá injekce proběhla bez hysterie. Chci to tedy zkusit doma, protože se mi ji nechce strasovat každý den přepravou a návštěvy veterináře. Kor, když u tohoto nešvaru hraje velkou roli i její psychický stav.
Doktor byl ale moc hodný, nezaúčtoval mi totiž vůbec to sono, jelikož na něm nic stejně nezjistil. Fakt si tohodle přístupu vážím. Začínám být z toho všeho mírně vyčerpaná a vážně se modlím ať už je brzo zase všechno dobrý. Uvidíme co mi řeknou zítra, to tam je paní doktorka.

Teď jsem naprosto vyčerpaná a s bolestí hlavy dopsala report, na kterém jsem byla včera večer a byl naprosto úžasný. Pak vám sem ten report hodím až bude zvěřejněný na našich stránkách. Aktuálně jdu pokračovat ve sledování Lásky nebeský (můj nejvíc nej vánoční film) a půjdu u toho dobalit ty dárky.

Mějte se krásně, držte nám palce a užijte si ten kouzelný vánoční den!

PS:Omlouvám se za případné chyby, neni to hezké, ale opravdu dnes nemám sílu to po sobě ještě číst.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vánoce... a další tlapka 25. 12. 2015 - 22:30
RE(2x): Vánoce... a další damn-girl 27. 12. 2015 - 21:19
RE: Vánoce... a další lvice 27. 12. 2015 - 21:13
RE(2x): Vánoce... a další damn-girl 27. 12. 2015 - 21:27
RE(3x): Vánoce... a další lvice 28. 12. 2015 - 19:06
RE(4x): Vánoce... a další damn-girl 28. 12. 2015 - 19:14