Slečna kazová

8. leden 2016 | 16.26 |

Ahoj všem. Jak jste prožili tento pracovní týden? Za sebe můžu říct jen jediné, díky bohu je po něm. Tenhle týden byl zase jednou hektický. Začínám mít opravdové starosti kvůli odchodu hlavní kuchařky a kvůli tomu, co na mě všechno padne po jejím odchodu. Moje rána tedy vypadají tak, že v pohodě vstanu a ve chvíli, kdy mám jít na autobus se mi udělá dokonale špatně a já si musím jít sednout. Do práce jsem díky tomu přišla tento týden hned dvakrát pozdě, ale nikdo to díky bohu neodsuzuje a spíš jsou chápající.
Na začátku týdne jsem měla co dělat v ředitelně, abych se nerozbrečela a to jsem měla opravdu na krajíčku. Ředitelka mi totiž oznámila, že nemůžeme vzít jako hlavní kuchařku tu, jenž nám tam x měsíců vypomáhala a že bereme paní, která mi absolutně nesedla. Připadala jsem si tam jako pitomec, když jsem měla co dělat, abych se tam nerozbrečelaq o to víc, když to na mně ředitelka poznala. To jsem se zase vyznamenala. Rozhodla jsem se ale být čestná a oznámila jí, že mě to hrozněš mrzí, ale není pro mě v tomto scénáři motivační tam déle než do září zůstávat.Tím jsem asi uštědřila ránu já jí. Nu, jsem prý hrozně dobrý pracovník a strašně nerada by o mě přišla, ale ví, že mě nemůže nutit dále zůstávat. Asi vážně nebudu tak špatná, protože poté jsem zjistila, že když porovnám svou prémii, kterou mi udělila s prémiema ostatních a srovnala to i na velikost úvazku, tak mám největší prémie z celé školky :-D. Tomu říkám něco.

Samozřejmě to během týdne nemohlo být všechno. Ve čtvrtek v noci mě chytnul zub. Vypadalo to, jako bolest devítky. Rozhodla jsem se tedy zavolat na Karlák, kde jsem měla být už před dlouhou dobou a veškerý přebytečný zuby měla mít už dávno venku. Na Karláku prý uběhla už hodně dlouhá od plánované operace a mám tedy přinést nové doporučení a dokumentaci k operaci. Jelikož jsem ten den šla na kontrolu do našeho odloučeného pracoviště a můj zubař je o pár baráků dál, tak jsem nejdřív vyrazila k zubákovi a poté do školky. To bylo včera. Tam mi všechno dali, o bolesti zubu jsem jim nic neříkala. S devítkou v dásni mi tam totiž nepomůžou ani náhodou. Den ubíhal a mně začlo docházet, že tohle asi nebude devítka, ale vylezlá sedmička. Bolset zubu mě provázela dokonale celý včerejší den a já si říkala, že vydržím do pondělka. Dnes tam stejně můj doktor není, jen jeho manželka. Doma mě ale ukecali, že se přece nebudu trápit celý víkend ať tam mažu. Jsem jim teď hrozně vděčná za to, že mě ukecali tam jít :-D. Dnes ráno mi totiž pomocí kamerky zjistili, že v tom okolí mám kazy hned na třech zubech! První dva mi opravili hned na místě. Musím říct, že paní doktorka je moc šikovná a já jako největší ustrašenec jsem i svolila k tomu, že příště mi ten kaz opraví také ona (takhle normálně mě totiž nebolí, takže to nepospíchá). Navíc mi domluvili zubní hygienu, na kterou chci jít už hrozně dlouho, aby mi konečně někdo ukázal, jak si mám správně čistit zuby, jelikož mi to kolikrát dělá problém.
A ta nesmírná úleva, že už mě od dopoledne žádný zub nebolí je stejně nejdokonalejší! Musím vám tedy říct, že jsme hysterák a už mezi dveřma hlásila, že jestli hodlají něco dělat, tak chci injekci, protože ta mě nebolí. Měla jsem teda pár hodin ochrnutou jednu půlku huby, ale za ten bezbolestný proces to určitě stálo!

Tak snad jste se měli lépe než já! :-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Slečna kazová hroznetajne 08. 01. 2016 - 20:57
RE(2x): Slečna kazová damn-girl 08. 01. 2016 - 23:15
RE: Slečna kazová rebarbora 13. 01. 2016 - 13:01
RE(2x): Slečna kazová damn-girl 13. 01. 2016 - 22:23
RE(3x): Slečna kazová rebarbora 14. 01. 2016 - 09:35