Od 10 k 5 a od 5 k 10

6. únor 2016 | 20.13 |

Od 10 k 5 a od 5 k 10... přesně asi tak bych vystihla aktuálně svůj život na této planetě. Něco se daří nad očekávání a u něčeho bylo očekávání obrovské a prostě se to nedaří, ani kdybych se stavěla na hlavu.

Tak asi začnu tím horším ať se pak rovnou dostaneme na to lepší. Stále mě štve muž a stále ten stejný. Nejdříve hrozná bomba a oba jsme věděli, že jsme na správném místě a oba nás to táhne k sobě, ale pak se jeho životem prohnala spoušť a na mě se zapomnělo. Nejdřív jsem měla pocit, že mi lže, jenže já posledních pár dnů věřím tomu, co mi říká a vím, že si to nenalhávám, jen abych se uklidnila. Byl nemocný, má moc práce a navalilo se mu do života spousta starostí. Navíc, jak tak pozoruju, je to zrovna ten typ, který se ve svých depkách vyžívá, a když on má depku, tak nekomunikuje a nikdo jiný nemá právo na to, říct, že se má špatně. Teda jako může, ale reakce na to není žádná. Prostě si vždycky dělá jen to, co on sám chce. Už dva týdny jsme se neviděli - kvůli výše zmíněným věcem a stejně kvuli tomu samému moc nekomunikuje ani po telefonu a já jsem ta blbá, která sedí potichoučku, modlí se a doufá, že pán si na ní brzo vzpomene.
Ještě před půl rokem, jsem se takovým ženským smála, že jsou tak pitomý a nechávají vlastní osobou tak zametat a nemají hrdost. Ironií osudu je fakt, že zjišťuju, že zapadám přesně mezi tyhle nanynka a jelikož mu slepě věřím, tak ho ani nejsem schopná poslat do hájíčka zeleného a modlím se za to lepší období, protože slepě věřím, že to krásný, co bylo na začátku zase můžu zažít. A to se rovnou přiznávám, že vím, že bych měla na lepšího, který by mě na rukách nosil. A to ani nebudu zatajovat fakt, že aktuálně mi chlapec ani nebyl schopný říct, jestli u nějc budu mít šanci až ty jeho stresy přejdou. Před týdnem ještě tvrdil, že zájem určitě má. Jsem prostě blbá a nechávám s sebou zametat, protože přílis hodnej by mě přílis nudil.
Teď zcela namyšleně ale řeknu, že si připadám jako mladá, hezká a inteligentní žena, a tak je správný čas na to, aby si se mnou povoral někdo takový, abych si pak už konečně vážila těch extrémně hodných a neodháněla je jen kvůli tomu, že bych se s nimi nudila. Jsem totiž přesně ten typ, kterým se líbí ten hajzlík, protože věří, že jeho duši změní. No, aspoň, že to sama o sobě vím.

A jak to vypadá v práci? Kvůli tlaku rodičů a úřadu nám po velkém psychickém vypětí rezignovala ředitelka a u nás teďka vládne Vatikán. Kdo bude dělat ředitelku se ještě úplně neví. Do toho mi odešla z kuchyně hlavní kuchařka za lepším, takže tam už týdem máme novou paní. Nejdřív jsem z ní chytala nerva, ale nakonec to vypadá, že paní bude ještě daleko lepší než hlavní kuchařka stávající. Je moc šikovná a hrozně dobře vaří. Předešlá vařila také dobře, ale tahle je prostě lepší. Navíc je schopná a rychle se učí.
Do toho nám onemocněla kuchařka s dětma, takže na odpolední šichtě za ní zaskakuju já a ještě další týden za ni zaskakovat budu.

Musím říct, je to vážně fuška dělat v kuchyni. Vlastně nestíhám vůbec svojí práci v kanceláři a domu chodím po 4 úplně urvaná a chodím spát v půl 10.

Nejlepší den byl ale dnes. Mámina kamarádka ze střední má cirkus, a tak jsme se dneska s mamkou byly konečně kouknout kousek od Poděbrad na jejich zvěřinec. Už hrozně dlouho jsem otravovala s návštěvou, protože mají opice. Mají tři opice, dvě prasata, xx psů, nosála, dva velbloudy, dva koně, dvě lamy, asi 6 koz, 6 poníků a dva osly. Všechno jsem si mohla pohladit. U nosála jsem byla i ve výběhu. Hrozně jsem si chtěla pochovat opici, ale nebyla tam její dcera, a tak jsem nemohla (ji totiž opice poslouchají nejvíc a báli se dnes, aby mi opi něco neudělaly). Takže na opice se chystám pořádně příště. Bylo to ale super strávené odpoledne!

Závěrem bych chtěla říct, že jsme uprostřed týdne v knihkupectví otevřela svůj horoskop na rok 2016. Prý tento rok nebude úplně špatný, ale kolikrát bude jako na pořádný houpačce. Jednou pořádně dolů a jednou pořádně nahorů. Jo a taky, že se zamiluju a na počátku to rozhodně nebude procházka růžovou zahradou a bude to hodně těžký. Co na to říct? :-D

- ps... pardon, nečetla jsem to po sobě

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Od 10 k 5 a od 5 k 10 hroznetajne 07. 02. 2016 - 14:11
RE(2x): Od 10 k 5 a od 5 k 10 damn-girl 07. 02. 2016 - 15:57
RE: Od 10 k 5 a od 5 k 10 tlapka 07. 02. 2016 - 17:12
RE(2x): Od 10 k 5 a od 5 k 10 damn-girl 07. 02. 2016 - 17:45