Lhůta záruční

17. únor 2016 | 22.51 |

Ahojte. Asi prozatím zůstanu tady, hehe. Nějak mě přešla chuť na to, všechno propojovat, když tady můžu mít takový svůj malinký kutloch, kde se můžu ze všeho vypsat a nemusím řešit, jestli si to ze známých přečte ten nebo ten. Oni na to sice stejně nemaj čas, ale chápete, ne?

Moje aktuální rozpoložení, je takové, že jsem naprosto báječně pochopila celý text písničky Lhůta záruční od kapely Slza.

Došel jsem až na krajní mez,
přešel jsem sto a jeden most.
Došel jsem k bodu kdy je jasný,
že mám dost.

Čím blíž jdu k Tobě, tím jsi dál,
vím, že ve Tvým náručí,
ztrácím lhůtu záruční.

Čím blíž jdu k Tobě, tím jsi dál,
všechny cesty zpáteční,
řvou abych to vzdal.

Abych se vrátila k tématu :-D. Všichni tady už vědí, že se našel chlapec, který mě měl na začátku upřímně rád (já tomu stále věřím, že opravdu měl) a postupem času se to změnilo. Bohužel k horšímu, co nadělám. Předtím, než jsme se viděli všechno naprosto super, ohromný zájem z druhé strany, to trvalo ještě další dva týdny a pak jeho zájem přestal opadávat.
Nejdřív jsme věřila tomu, že je nemocnej, že řeší nějaký problém a že prostě nemá čas a proto ty schůzky ruší. Já pitomá měla dobré tři týdny svatý nervy a neustále ho omlouvala i před ostatníma, ač mě od něj všichni v mém okolí zrazovali. Ne, Kája byla zamilovaná. Všechno vyvrcholilo minulý týden. Trošku jsem ho podusila a prostě jsem mu nepsala, takže v úterý najednou psal, jak se mám. Pak jsme se dočkala i toho, že by mě rád viděl a domluvili jsme se na sobotu. V pátek mi ale odpoledne píše, že se mu doneslo, že si moje mamka na něj zjišťuje informace u kamarádů jeho bratra a že se něco už šušká a že to je vážně super!
Bylo to asi tak, že když jsem přišla z prvního rande, tak jsem měla hubu od ucha k uchu a prostě nešlo mamce nelhat. Řekla jsem jí, že jsme byla na rande řekla jsem jméno a z ní vypadlo, že tohodle zná. Pak to prohodila v práci a její kamarádka povídá "Jééé, jeho brácha chodí pařit s naším Filipem." - Holej fakt, jak to vyzvídání doopravdy bylo, ale nenechal si to vysvětlit. Pak jsem teda bezradná prohodila, že to mě asi ani vidět nechce následující den. Dostalo se mi odpovědi "A co ten tvůj krk, co tě bolel? Nerad bych od tebe něco chytil..." Z věty "Nerad bych od tebe něco chytil." se u nás doma stala okamžitě hláška! :-D Nebudu zapírat, ale fakt mě tahle odpověď nakrkla, takže jsem se ujala klapání zprávy do telefonu, jakože kopat podle nálady si může do svých kamarádů a ne do holky, která ho má ráda a snaží se ho podporovat, co to jde, ač ona sama od něj žádnou podporu a zájem nevidí. To byste měli vidět. Prý ho laskavě nemám urážet a že do něj jedu akorát bomby a rozhodně to není poprvé (jeho slovník). Já blbá se teda ještě dušovala a omlouvala ve finále. Odepsal mi akorát "Už to nedělej, prosím." Tak si řikám, ok rozdýchá to, tak mu v sobotu píšu, jak se má, co dělá a že měl pravdu (abych mu pohladila ego), ale že mi je blbě a jsme bacilonosič. A víte co? Od té doby vůbec žádná reakce. Počítám tedy, že už se neozve. GAME OVER!

A co tedy? Veškeré moje indície vedou k tomu, že se vrátil k bývalé a asi se i v ten pátek bál, aby se nezjistilo, že už mezitím skoro někoho měl :-D. Logičtější vysvětlení k těm veškerým věcem kolem toho mě vážně nenapadaj.

Nebudu lhát. Jsou chvíle, kdy si připustím, že o něm vím víc, než on sám si myslí a není v tomto případě o co stát a jsem ráda, že on už mém v životě nefiguruje a jsou chvíle, kdy mám co dělat, abych se nerozbrečela na zastávce autobus - typická ženská :-D. A to u mě musí být už opravdu zle, abych brečela. Okolí ale do mě hustí, že se projevil jako správnej hňup a že si ani trošku nezaslouží, abych já za něj truchlila podle toho, jak se ke mně v poslední době choval a že to je akorát blbec, pokud nepochopil, co ve mně mohl mít. Snažím se tedy uklidňovat aspoň tím, ale kolikrát mi to prostě nejde.

Tak snad bude brzo zase líp...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Lhůta záruční hroznetajne 18. 02. 2016 - 18:16
RE(2x): Lhůta záruční damn-girl 18. 02. 2016 - 21:41
RE: Lhůta záruční rebarbora 18. 02. 2016 - 19:39
RE(2x): Lhůta záruční damn-girl 18. 02. 2016 - 21:40
RE: Lhůta záruční tlapka 18. 02. 2016 - 22:13
RE: Lhůta záruční boudicca 19. 02. 2016 - 08:01