Neomdlívej, Karol

14. březen 2016 | 14.44 |

Zdravím. Tak jsem vám včera lehla. Dobrý měsíc přecházím nachlazení s tím, že nemůžu teď marodit kvůli práci. Nakonec se mi to vymstilo. Včera jsem se probudila s horečkama a v těch zůstala celý den. Přidala se k tomu pak i migréna a celý den se to ani trošku nehlo. To co jsem ten den vypila, to jsem taky vyzvracela a největší hřeb jsem tomu nasadila včera večer, kdy jsem při cestě z wc omdlela. Díky bohu jsem si moc dobře uvědomovala, že mi je zle a musím se posadit. Nepraštila jsem se tedy do hlavy ani nic jiného, protože jsem sjela po zdi po zádech do sedu.

Dneska se mamka rozhodla, že mě odveze k doktorce, aby se na mě koukla. Jenže v polovině cesty nám kleklo auto a musely jsme busem. Cesta tam proběhla ok. V čekárně u doktorka jsem nemusela čekat v řadě, protože teta je má doktorka a vzala mě rovnou. Předběhla jsem tedy rovnou asi deset lidí. No, jejich vražedný výrazy říkaly vše :-D. Udělali mi EKG a krevní testy. EKG v pohodě, krevní testy jsou trošku horší, ale vypadá to jen na něco přechozenýho.

Horší byla cesta zpátky. Po vysilující cestě na tramvaj jsem totiž mamce říkala, že mi je zle a posadila se na rantl u baráku. Když je člověku zle, tak je mu zle a nic s tím neudělá. Jediný co si pamatuju je, jak jsem říkala mamce, že asi budu zvracet a pak už jen to, jak jsem po chodníku lezla po kolenou, abych si mohla sednout a opřít se o barák. Ano, v tu chvíli jsem na pát vteřin omdlela znovu. Můžu vám říct, že si pamatuju jen to, že je strašný vědět, že omdleváte a nemůžete s tím nic dělat a to, jak se lidi otáčí. Ve chvíli, kdy jsem v klidu seděla a byla tak nějak v pohodě jsem se tam rozbrečela, jak malé dítě a mamka brečela se mnou, jelikož se jí prý nedařilo mě nějak dobře chytit, aby mě udržela. Takže já mám jelito na loktě a mamka má trošku podřené kolena.

Dneska ležím v obvýváku, abych nelezla do schodů a mám na týden neschopenku. Nemusím ani mluvit o tom, že teď se mi to fakt nehodí, jenže tentokrát musím už opravdu ležet. Takže svou práci řídím po telefonu a má nástupkyně tam chodí za mě, aby se naučila a aspoň něco udělala za mě.

Abych dnes nebyla jen negativní, tak nejlepší je náš děda z tátovi strany (ne ten, co měl nehodu). Dneska ráno šel pod kudlu na výměnu kyčle a nakonec mu to dělali s lokálním umrtvením a už teď odpoledne nám volal z JIPky, že leží a co děláme my prý :-D :-D :-D. Nejlepší byly dne hlášky - "Tak mi tak doktor říká, že už je to hotový, tak mu říkám, děkuju pane doktorce" a pak "Nooo nic jsem necejtil, ale všechno jsem z toho sálu slyšel." Moc bych chtěla slyšet, jak mi sekají vlastní kost :-/ :-D

Doufám, že aspoň vy se máte líp...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Neomdlívej, Karol tlapka 16. 03. 2016 - 14:31
RE(2x): Neomdlívej, Karol damn-girl 17. 03. 2016 - 13:46
RE(3x): Neomdlívej, Karol tlapka 17. 03. 2016 - 15:26
RE: Neomdlívej, Karol boudicca 04. 04. 2016 - 16:30