Já to asi nikdy nedokážu

29. červen 2016 | 20.59 |

Po dlouhé době zdravím.

Ja to asi nikdy nedokážu se přestěhovat na jiný blog. Tam nemám chuť psát a tady mi to chybí. Neunáhlila jsem se? Asi jo. Přeci jen nějaká ta skrýš je vždycky zupa. Další důvod mé neaktivity je absence notebooku. Před týdnem jsem ho dala do opravy po letech na celkové vyčištění a přeinstal a něco jim tam nešlo, takže ho ještě nemám doma a to už jsem ho doma dávno mít měla.

Co je u mě nového? O něčem napíšu teď o něčem v zamčeném článku a o něčem zase jindy, ale děje se toho teď hodně. Zrovna minulý víkend me chytl amok a deaktivovala jsem si Facebook a smazala si ho i z tabletu a telefonu. O den později došla řada i na Instagram. U mě chorobného přispěvatele to je fakt otočka o 180. Musím se ale přiznat, že mi to vůbec nechybí. Lidé, kteří se se mnou chtěli bavit dál a být se mnou v kontaktu si tu cestu našli. A ty ostatní? Žádná škoda. Mám ale tři zadky času a kolikrát ani pořádně nevím, co s ním. Začla jsem si tedy dávat denně krátké anglické lekce. Chodím brzo spát a druhý den nejsem unavená. Nerozčilujou mě hloupé příspěvky na zdi a vlastně mi je krásně a nic mi nechybí. Asi se na obojí časem vrátím, protože vim, že mě tam něco dotlačí, ale teď to nebude. Teď ne! 

Nejhorší jobovka dnešního týdne je, že mi v úterý kolegyne (ano pŕesné ta, se kterou jsme si sedly v kanclu hned od první chvíle) podala výpověd´ a jde za lepšim. Ne, nezlobím se na ni a několikrát jsem jí to zopakovala. Chápu ji, ale bude mi chybět a nevím, kdo přijde, a jak to tam zvládnu (nedej bože i kdyby nikoho nenašli), jelikož se tam dělá fakt trilion věcí. 

A jak se máte vy?

PS: Jestli je tady víc chyb než obvykle, tak mi promiňte. Píšu to z tabletu. Měla jsem nehoráznou chuť se vám ozvat.  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Já to asi nikdy nedokážu tlapka 02. 07. 2016 - 14:00
RE(2x): Já to asi nikdy nedokážu damn-girl 02. 07. 2016 - 18:14
RE(3x): Já to asi nikdy nedokážu tlapka 02. 07. 2016 - 19:03