Chester.

24. červenec 2017 | 21.42 |

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli tenhle článek napsat. Blog ale slouží k tomu, aby se do něj psali i osobní pocity, žj? Ten večer mi volala mamka, jestli jsem na internetu četla, že Chester Bennington z Linkin Park spáchal sebevraždu. Hrozně ve mně hrklo. Akorát jsem mamce řekla, že se na to kouknu a zavolám jí pak a spustil se pláč. Na internetu jsem ale hned našla článek, že se jedná o HOAX (poplašná zpráva). Volala jsem tedy mamce, že se nic neděje, že jen blbej vtípek. Jenže zprávy narůstaly a pak už tu zprávu šířily i stránky, které je  tak něco nepotvrzeného nešíří. A pak? Pak to na svém Twitteru potvrdil Mike Shinoda a bylo vymalováno.

Zaklapla jsem počítač, odešla do ložnice, zhasla a čučela do stropu. Pak se ze spodního patra od mladých rozezněly písničky Linkinů na celé kolo a já propukla v pláč.

Prostě to je pro mě rána z jasného nebe. Něco, co jsem absolutně nečekala. Nikdy jsem se ale nepočítala, jako posedlý fanoušek. Nikdy jsem k nim asi neměla vztah, jako ke Green Day. Byly ale doby, kdy jsem neposlouchala nic jiného, než je. Ale zjišťuju, že někde uvnitř mého já vzniklo nějaké prázdné místo, které je akorát celé otřesené. Nějak si furt nedokážu připustit, že už tady fakt není, a když si to uvědomím, je mi nanic. Nečekala jsem, že by něco takového přišlo a že by mě to dostalo, ale dostalo. Když jsem před víc jak měsíce odcházela po třech písničkách z jejich koncertu, fakt by mě v tu chvíli nenapadlo, že ta šance je vidět pohromadě už tady nikdy potom nebude. Kdybych to věděla (což nevěděl nikdo) zůstala bych tam, i kdybych měla umřít.

Nedokážu si ani představit, co se mu v hlavě prohánělo. Co se může prohánět člověku, který byl v dětství zneužíván blízkým členem rodiny? Asi se na to nedá zapomenout fakt nikdy. Asi ho to dohnalo a nemohl dál... Dneska jsem v jednom z posledních rozhovorů četla, že kolikrát pro něj byl i opravdový boj ráno vstát z postele. Může pak být člověk v pohodě, pokud si prošel tímhle? Co všechno se mu muselo honit hlavou, když se rozhodnul ukončit život, zatímco měl šest dětí a manželku? Narodil se 20. 3. 1976 a zemřel 20. 7. 2017. Je to náhoda, že se narodil i si datum smrti vybral na stejný den? Je náhoda, že se rozhodl ukončit svůj život oběšením přesně na den nedožitých narozenin Chrise Cornella, který se před pát týdny taky oběsil a byl to jeho blízký přítel?

Vlastně ani nedokážu popsat slovy, co všechno se ve mně odehrává a já ty pocity vlastně ani nedokážu identifikovat... prostě to celé nechápu.

AND THE SUN WILL SET FOR YOU...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chester. hroznetajne 26. 07. 2017 - 09:28
RE: Chester. tlapka 28. 07. 2017 - 13:25
RE: Chester. rebarbora 16. 08. 2017 - 19:33