Podzimní design

28. září 2017 | 18.19 | rubrika: o blogu

Skoro půl roku tady vládnul tulipánový design, který nádherně doplňoval jarní, ale i letní období. Tomu ale už před pár dny odzvonilo a máme tu podzim. Dalo se tedy čekat, že brzy přijde design nový. No, a jelikož jsem se dneska s mamkou byla projít a nadýchala jsem se další podzimní nálady, bylo jasné, že část odpoledne strávím tvorbou designu. Takže pokud nevidíte, stiskněte klávesu F5. Doufám, že se vám líbí. Mně přijde dokonale podzimní, ale hřejivý a pozitvní :-).

Tak co? Líbí se vám? :-)

Tulipánový design

1. duben 2017 | 20.29 | rubrika: o blogu

Design se San Franciscem se mi už neskutečně okoukal, a když jsem dnes dostala nápad na nový design, okamžitě jsem se do něj pustila. Musím říct, že se mi neskutečně líbí a jarnější už snad ani nejde udělat. Navíc naprosto miluju tenhle odstín červené a zelené - jsou prostě jarní. Doufám tedy, že se design zalíbí i vám. Hned tady naběhla pozitivní nálada :-)...

San Francisco design

25. prosinec 2016 | 18.40 | rubrika: o blogu

Ahojte!

Tak opět nastal ten čas, kdy se mi design blogu okoukal a já měla potřebo ho vyměnit. Dneska odpol mě konečně popadla inspirace, a tak jsem vytvořila tento nový na kterém je Golden Gate a San Francisco, což je moje nejvíc dream destinace, kterou bych chtěla navštívit. A jelikož jsem měla několik poslední designů světlých, tak jsem měla chuť to zase jednou vystřídat za tmavý. No, snad se bude líbit :-)

Nová rubrika?

29. listopad 2016 | 20.33 | rubrika: o blogu

Od dob, co pracuju v rockovém klubu jako vstupař, začínám být čím dál bohatší na úsměvné historky s muži. Takže už dobrý týden přemýšlím, jestli má  založit rubriku, kam bych psala tyhle story, protože kolikrát to fakt stojí za to :-D. Jen se ptám, zda-li by to někoho bavilo číst a jestli to nepokládáte za blbost.

Takže?

Cik-cak design

10. srpen 2016 | 17.34 | rubrika: o blogu

Elvisů už bylo dost, řekla Damn, a tak začala cca před týdnem vymýšlet nový design. Nejdřív jsem chtěla s pozadím nějakého novinového textu. Ten se nedařil. Pak jsem chtěla nějaký s hvězdičkama. Ten se také nedařil.

Když už jsem nevěděla kudy kam a nový design i tak chtěla, tak jsem zkusila tohle. No a ono to nějakou náhodou vyšlo. Navíc tahle barevná kombinace a snad tak jednoduchý tady ještě nebyl. Navíc se mi nápad líbil, působí tak hezky letně a vesel. Tak snad tu nějakou dobu zase vydrží.

Jestli se vám nic nezobrazuje, ťápněte prstem na F5 ;-).

Elvisovsky

18. únor 2016 | 17.38 | rubrika: o blogu

Ahojte!

Předešlý design se tady moc neohřál a já už potřebovala změnu a jelikož je pro mě Elvis naprostý bůh, tak volba na něj byla jasná. V poslední době na mě předešlý design působil hrozně nudně a depresivně (to především), a tak jsem chtěla zvolit barevně něco veselejšího a já tedy myslím, že se naprosto povedlo a design se bude líbit i vám.

A jak i změna designu napovídá, tak je asi i vám aktuálně jasné, kde prozatím zůstávám - TADY. Jak jsem již psala v článku předešlém, nějak je pro mě těžké to tady opustit a je pravdou, že prostě tento blog je obrovský kus mého já.

Nový design

31. leden 2016 | 12.19 | rubrika: o blogu

Ahojte! Konečně jsem přišla na to, kde je chyba a mohla tedy doladit nový design. Chci se omluvit, že ten podzimní tady strašil tak dlouho. Světlé barvy jsem po delší době vyměnila za tmavší, tak snad to někomu nebude příliš vadit a nebude to na něj působit ponuře. Já už si hrozně dlouho pohrávám s myšlenkou udělat nějaký design s layem noční hvězdné oblohy, a teď ho tady konečně mám! A já jsem tedy spokojená! :-D

Některým už to možná došlo, ale na nový lay jsem použila začátek textu písničky A Sky Full Of Stars od Coldplay, protože se mi ten text hrozně líbí!

Věřím, že nový design se bude líbit i vám a brzo si na něj zvyknete :-)

Pět let uteklo jako voda

2. listopad 2015 | 16.33 | rubrika: o blogu

Ahojte. Začátkem října to bylo pět let od doby, co jsme založila a začala psát tento blog. Ta doba neskutečně rychle utekla a já si připadám, jako kdyby to bylo včera a ono to je místo toho už pět let. Neskutečně dlouhá doba.

Úplně si vzpomínám, proč jsem si tento blog zakládala. Vím, že v té době na tomto serveru měla blog má dávná

Podzimní design

30. říjen 2015 | 23.25 | rubrika: o blogu

Ahoj všem. Je sice už trošku pozdě, ale já dostala chuť měnit a změna padla právě na design tohoto blogu. Už delší dobu jsem zamýšlela udělat nový, ale stále jsem nevěděla jaký. Čím dál víc jsem se přikláněla k něčemu podzimnímu, ale nechtěla jsem nic depresivního, ale barevného a veselého. No, myslím, že se povedlo. Nějakou dobu tady určitě vydrží :-).

Jak se líbí vám? Zvyknete si?

*pokud nefunguje, stiskněte klávesu F5

design autumn

Aktuálně

4. červenec 2015 | 20.15 | rubrika: o blogu

Tak jsem si zde vytvořila zaheslovanou rubriku. Už jsem nyní i vložila do oblíbených blogy, které články z této části blogu budou moct přečíst, takže kdo je zvědav může zkusit, jestli se dostal nebo nedostal :-D.
Bohužel ale nejdou vložit do oblíbených stránky z ostatních blogových serverů :-/ Můžete mě ale zkusit požádat a třeba dám, třeba nedám :-D.