Bydlení

31. červenec 2017 | 13.19 | rubrika: můj každodenní život

Ahoj. Když jsem rekonstruovala aktuální byt, tak tady pár lidí psalo, ať poté ukážu nějaké fotky. No, dnes jsem se k tomu konečně dokopala. Hlavně jsem jsem dnes konečně koupila závěsy. Dalo mi docela zabrat, vybrat nějaké, co se mi sem budou líbit... hodit a nebudou moc drahé. Sehnala jsem nakonec v Jysk, který mám za rohem. Asi nechci, aby ty fotky tady visely furt.

41 otázek a odpovědí - 2. část

26. červenec 2017 | 22.15 | rubrika: tagy

Přišel ten správný čas na druhý díl tohodle tagu, který jsem posledně šlohla u Mečouna. První díl najdete tady. Tak snad vás to bude aspoň trošku bavit ;-).

21. Jaký je nejlepší sen, jaký jsi kdy měl?

Chester.

24. červenec 2017 | 21.42 | rubrika: můj každodenní život

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli tenhle článek napsat. Blog ale slouží k tomu, aby se do něj psali i osobní pocity, žj? Ten večer mi volala mamka, jestli jsem na internetu četla, že Chester Bennington z Linkin Park spáchal sebevraždu. Hrozně ve mně hrklo. Akorát jsem mamce řekla, že se na to kouknu a zavolám jí pak a spustil se pláč. Na internetu jsem ale hned našla

Hlášky - 1.10

22. červenec 2017 | 14.25 | rubrika: hlášky z mého okolí

Tentokrát tady jsem s článkem nových hlášek, tak proč se během sobotního odpoledne v tomhle teple trošku nezasmát? :-) Snad vás zase potěší :-)

1) Kolega z údržby o jedné klientce a její chůzi
- "No, ona chodí, jako když jde jednou nohou po kolejích."

2)

Na větrné hůrce - E. Brontë

19. červenec 2017 | 21.31 | rubrika: knihy

Výsledek obrázku pro na větrné hůrce lidové nakladatelstvíKnihu jsem přečetla už víc jak před týdnem, a tak je ten správný čas na recenzi. Musím říct, že v poslední době jsem čím dál míň spokojená s tím, jakým stylem píšu recenze

TOP 5

5. červenec 2017 | 22.45 | rubrika: hudba

I tentokrát je tady ten správný čas na top 5, a tak to nebudu dlouho okecávat a hned se do ní pustím. Není čas, ztrácet čas! :-D Tak snad vás něco zaujme :-).

Linkin Park - Talking To Myself

(ne)malé radosti - červen 2017

1. červenec 2017 | 13.25 | rubrika: nemalé radosti

- Aerodrome festival, který se konal 12. června. Sice jsem kvůli zdravotnímu stavu viděla Linkin Park jen asi první tři písničky, ale viděla jsem je! Navíc celé odpoledne jsem si fakt užila. Mile mě překvapili Simple Plan (teen love) a jako vždy nezklamali Royal Republic, od kterých mám přes kamaráda trsátko!
- Byla to dřina, ale konečně jsem se přestěhovala a mám se tady krásně! V úterý bude sestavená sedačka s postelí a pak už jen počkat na skříňku pod televizi a knihovnu a je hotovo! Takže jsem se přesídlila z obludné Krče do poklidných Strašnic.
- Po letech jsem se poslední červencový víkend koukla na koupák, kde jsem byla s kolegyní z práce a její neteří a byl to super den! Čert vem, že jsem se tam neskutečně spálila a pak trpěla další dva dny a nic pořádně nezabíralo a teď se slíkám z kůže, jak had! Bylo to super a chci jít na koupák zase!
- Splnila jsem si i další hudební sen a tím byl koncert Foo Fighters, který se konal 27. června v O2 Areně
- Po x měsících jsem konečně z vázy do květníku přesadila kaktus, který jsem dostala od údržby jako srandu k narozeninám
- Byla jsem poslední dva týdny v červnu v účtárně sama a neplánovaně jsem musela řešit samá pár věcí  s Magistrátem a ono to vyšlo! Na konci týdne mě šéf pochválil a prý pracuju daleko líp a daleko víc samostatnějš, než když mám za sebou Kopřivu. Prý je vidět, že se v tom začínám orientovat a kolikrát se mi fakt něco dobrýho povede :-)
- V práci jsem dostaly šeky s libovolným použitím v hodnotě 2000 tis. kč na osobu... chtěla bych si zaplatit permici na plavečák či něco podobného...
- Poprvé jsem vyzkoušela uvařit boloňské špagety a moc se to povedlo
- Po dlouhé době jsem si vyzkoušela kulečník a to hned během dvou večerů
- Oslava kolegových narozenin