41 otázek a odpovědí - 2. část

26. červenec 2017 | 22.15 |
› 

Přišel ten správný čas na druhý díl tohodle tagu, který jsem posledně šlohla u Mečouna. První díl najdete tady. Tak snad vás to bude aspoň trošku bavit ;-).

21. Jaký je nejlepší sen, jaký jsi kdy měl? (Asi se myslí snění ve spánku).
Asi ten, kdy jsem vymyslela recept na vlastní dezert a vím, že by tu fungovalo. Jen jsem ho ještě nezkoušela. Většinou se mi lidi smějí, když to někomu vyprávím, že i v tom spánku myslím na žrádlo, ale kolika lidem se tohle povede? :-D

22. Staráš se dobře o květiny?

Myslím si, že jo. Baví  mě to. Zvláštní ale je, že starat se o zahrádku (zelenina a květiny v záhonku) by mě nebavilo. Ty domácí za oknem jsou ale něco jiného. Mám dvě fialky, jeden bambus (ten jsem vypěstovala z toho v řezané květině, kterou jsem jednou k narozkám dostala od taťky), dracenu (moje první kytka, co jsem si koupila za vlastní peníze), trnovou korunu, kaktus (ten jsem vypiplala z toho úřezku od klukl z práce) a nově orchidej. Tu jsem dostala od babičky s dědou, jako dárek do nového bytu. Smutný je, že neustále nonstop opakuju, že nemám ráda orchideje... no... a vidíte... mám ji...

23. Jaký máš oblíbený styl oblečení?
No... ehm... mám ráda svoje flanelový košile! Hrozně ráda mám ale i sukně, šaty a boty na podpatkách.

24. Kolika jazyky umíš mluvit?
Česky a můj pravopis je spíš k pláči. Na Čecha smutné (strašně moc mi dělá problém například tvaroh s bramborY/bramborAMA nebo bramborAMI... peklo a vždycky zapomenu na to, podle čeho to zjistit :-/) ... špatně umí anglicky (většinou z textu ty základní věci pochytím) a neumím mluvit, ještě hůř umín neměcky, ale vlastně se mi i tak němčina líbí. Jednu dobu jsem se učila i španělsky, to jsem však hodně rychle vzdala.

25. Jaká je tvá vysněná dovolená?
San Francisco/Oakland/Berkeley - z těch částí jsou moji milovaní Green Day a já chci prostě moc vědět, kde žijí!

26. Věříš na znamení/horoskopy?
Takové ty "Co vás dnes potká?" či "Čemu se vyvarovat tento týden" ty mi věrohodné nepřijdou. Těm charakteristikám, jaké je jaké znamení ale docela věřím :-).

27. Kdybys mohl mít jakoukoliv superschopnost, jakou by sis vybral?

Asi poznat, co si v určitou chvíli myslí druhá osoba. Čert vem nějaké lítání, být neviditelný atd. Tohle bych ale využila! .-D

28. Nejméně problematická osoba, kterou znáš?

Jeden kamarád. Nikdy se s váma nebude hádat, argumentace je pro něj těžká a bude žít podle snů ostatních a na ty svoje raději zapomene. To je naprosto nekomfliktní osoba. Otázkou je, jestli to je tak dobře. Za mě ne.

29. Víš jak moc jsi krásný?
Musím se přiznat, že já jsem vlastně docela narcis.

Ano, myslím si o sobě, že jsem hezká :-). Mohla bych mít třeba menší zadek, hubenější stehna a nemusela bych mít přirozený výraz takový, kdy to vypadá, že jsem strašně naštvaná, ale mám se ráda taková jaká jsem.

30. Jaký je tvůj oblíbený pocit?
Miluju přesně ten pocit, kdy jste si fakt jistý, že zrovna teď jste na správném místě a máte tady být. V tu chvíli jsem opravdu šťastná. Z těch obyčejnějších mám ráda, když se ráno probudím a můžu si chvilku poležet nebo sedět sama v tichu u nějaké dobré snídaně.

31. Tvůj oblíbený studený nápoj?
Většinou piju vodu. minimálně se o to snažím. Z těch sladkých mám ale ráda nealko mojito nebo multivitamínový džus.

32. Tvůj oblíbený horký nápoj?
Zelený čaj s jasmínem a neslazené kafe s rostlinným mlékem.

33. Jaký byl tvůj vrchol tohoto týdne?
Vrchol tohoto týdne je pro mě, když jsem vařila koprovku. Nejlepší v rodině ji dělá babička. Já koprovku nikdy nezkoušela vařit, ale chtěla jsem ji mít aspoň trošku podobnou té její. Volala jsem tedy, jak ji vaří. Ne ani tak množství surovin, ale jen postup při vaření. A povedla se! Dávala jsem jednu porci mamce a volala jí večer, jestli už ji měla. Prý byla ještě lepší než ta od babičky. Tak to je pro mě vrchol tohoto týdne! .-)

34. Tví oblíbení Tumblreři?
Nemám...

35. Tvoje oblíbené zvuky?
Relaxační hudba a zvuk deště a šumějícího listí ve větru.

36. Jaký je tvůj oblíbený estetický styl?(míněno patrně ve smyslu co se vám líbí, co lahodí vašemu oku, od věcí, přírody, po historické budovy).
Hrozně ráda pozoruju architekturu a barvy.

37. Pokud byste s někým mohli strávit jeden den, kdo by to byl?
Green Day... ehm :-D

38. Máš rád anonymy? Proč ano, proč ne? (míněno ve smyslu "anons", např. člověka, který vám na blog píše komentáře anonymně)
Pokud se chovají slušně, tak mi nevadí.

39. Jaká je ta nejhezčí věc, kterou o tobě kdy někdo řekl?
Asi, když mi mamka jednou řekla, že mě pojmenovala podle jedný slečny, protože to jméno Karolína se k ní hrozně hodilo. Druhá věta je taky od mamky, když mi jednou řekla, že si mě vždycky představovala takovou, jaká jsem a nedávno i jedna věc od kamaráda, který mi řekl, že mi svým způsobem závidí to, že jsem nezávislá, vím co chci a nebojím si za tím jít, protože by chtěl být také takový - vlastně to je pro mě kompliment.

40. Pět věcí, které na sobě nebo na sobě nebo na (ve) svém životě nejvíc miluješ
- svoje oči
- pihy na nose, které se ukazuji v létě
- to, že umím docela obstojně vařit
- nebojím se být taková, jaká opravdu jsem
- to jakou mám rodinu a blízké přátele

41. Viděl jsi někdy oceán?
Neviděla, ale myslím, že jsem mu byla hodně blízko.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 41 otázek a odpovědí - 2. část tlapka 28. 07. 2017 - 12:06
RE: 41 otázek a odpovědí - 2. část hroznetajne 29. 07. 2017 - 10:06
RE: 41 otázek a odpovědí - 2. část rebarbora 14. 08. 2017 - 18:34