Čtyři roční doby - S. King

26. březen 2016 | 22.15 | rubrika: knihy

Čtyři roční dobyOd poslední knižní recenze uběhlo moooc času a já na dlouhou dobu nějak knížku odložila, a tak mi trvalo u  této knihy půl roku, než jsem ji dočetla. Tenhle týden jsem ji ale naposledy mohla opravdu zavřít, takže dnes

Hlášky - 0.10

15. březen 2016 | 10.19 | rubrika: hlášky z mého okolí

Zdravím vás. Tak mám po delší době zase nějaké hlášky, co jsem posbírala. Čas na to, je sem nasázet! :-D Stejně nemám nic jiného krom ležení na práci.

1) Debatuju s kamarádkou o tom, že začínám být vůči vlastním vztahům skeptická
Kamarádka - "Neboj, na každý hrnec je poklička."
Já -

Dobří holubi se vracejí

10. březen 2016 | 21.36 | rubrika: můj každodenní život

Po pár dnech vás opět zdravím a doufám, že jste měli dneska dobrý den.

Já jsem v úterý podala výpověď ve své práci a jestli všechno dokonale dopadne podle plánů, tak 1. dubna už budu v nové práci. Ono to vlastně dopadnout musí, jelikož jsem v budoucí práci už slíbila, že mě na tu dohodu na konci března propustí.

A teď

Diář na rok 2016 č. 2

6. březen 2016 | 13.47 | rubrika: recenze,nápady apod.

Zdravím vás. Přes měsícem jsem vám tady ukazovala svůj diář na rok 2016 a na rok 2016. S tím svým diářem pro teto rok jsem nakonec moc spokojená nebyla, ale nikde žádný lepší nebyl a já po žádném novém ani vysloveně nepátrala.

Teď mám ale diář na tento rok už pár dní nový,

(ne)malé radosti 2.04

5. březen 2016 | 13.35 | rubrika: nemalé radosti

- Koupě kokosové pěny do koupele
- Mamka má kamarádkou ze střední školy, která vlastní cirkus, a tak došlo na mamčiné sliby a konečně jsme se s mamkou byla kouknout na jejich zvěřinec. Příště mám i slíbeno, že si budu móct pochovat opice!
- Po roce práce v hudebním magazínu jsem se dostala poprvé na oficiální tiskovku. Jednalo se o tiskovku k letošnímu Colours of Ostrava a byla to zase nová fajn zkušenost
- Také jsem během února byla na našem prvním redaktorském srazu a poznala pár lidí, se kterými pracuji a na duben plánujeme sraz další
- Vyzkoušela jsem si doma uvařit pravé smažené rýžové nudle s masem a zeleninou a dopadlo to dobře
- Leonardo DiCaprio konečně získal svého prvního Oscara!
- Pochutnali jsme si doma na domácím tataráku
- Přihlásila jsem se do kurzu na mzdovou účetní a můžu se tak zase v životě někam posunout
- Koupila jsem si úžasné StarWars triko
- Od dvou spolupracovnic jsem ve školce jako pozornost dostala prstýnek a náramek s vlastním jménem za to, že jsem ten provoz první týden, po odchodu naší hlavní kuchařky, tak dobře zvládla - hrozně mě to potěšilo, zvedlo pracovní sebevědomí a motivovalo
- Následující věta od šéfa "Vím, že když tady nejsem, tak ty se o magazín vždycky postaráš a všechno zařídíš a já můžu bejt v klidu. O takovém člověku, jako jsi ty se mi ani nezdálo."

Photo from carolc1039  Photo from carolc1039

Photo from carolc1039  Photo from carolc1039

TOP 5

4. březen 2016 | 16.12 | rubrika: hudba

Zdravím vás. Máme krásné slunečné páteční odpoledne (tedy aspoň tady u nás na Praze východ). Uplynul nám další měsíc jako voda a já tady jsem s hudební únorovou Top 5. Zajímavostí je, že tentokrát na plné čáře vyhrála česká hudba. Tak ať už to dále nezdrřuju, tady to je.

Mandrage - Ona se smála