Diář na rok 2016 č. 2

6. březen 2016 | 13.47 |

Zdravím vás. Přes měsícem jsem vám tady ukazovala svůj diář na rok 2016 a na rok 2016. S tím svým diářem pro teto rok jsem nakonec moc spokojená nebyla, ale nikde žádný lepší nebyl a já po žádném novém ani vysloveně nepátrala.

Teď mám ale diář na tento rok už pár dní nový, tak vám ho jdu také představit. Narazila jsem na něj úplně náhodou v Glóbusu ve slevách, ale učaroval mi natoli, že jsem ho tam nemohla nechat a koupila si ho.

Je maličký. O něco užší než je mlj předešlý modrý diář, ale jinak je naprosto dokonalý. Je červený s deštníčkama a já sama ten design chápu následovně. Mám moc ráda červenou barvu. Je to asi má nejoblíbenější barva. Je veselá, ale zároveň také osobitá a výrazná a vždycky hned upoutá pozornost. Jakoby oblíbená barva říkala něco o nás samých. A k tomu ty deštníčky. Můžeme si žít naprosto krásně, ale nikdy nesmíme zapomenout, že se nám v životě může zatáhnout či můžeme mít v životě zrovna zateženo, ale nesmíme zapomínat, že jednou přijde to počasí plné radost.
Aspoň tak jsme si já sama vyložila design tohoto diáře a tím pádem pro mě znamená o to víc. Byla to láska na první pohled, ale trošku jsme čekala zklamání až ho otevřu. Čekala jsem špatné rozvržení dnů, ale byl to naprostý omyl! Rozvržení celého diáře je přesně takové, které jsem hledala asi půl roku a odmítala jsem kvůli tomu kupovat Moleskine. Je totiž týdenní, ale celá pravá strana je volná na poznámky. Naprostá dokonalost! Je sice menší, ale zjišťuji, že mi to ani trošičku nevadí. Navíc má na zadních deskách nalepenou mapku ČR - bombová věc pro mé plánování koncertů. Také má dresář a číselník a nechybí ani pár stran dělaných jen na poznámky.

Takhle podle mě má vypdat dokonalý diář! Konečně ho mám! :-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Diář na rok 2016 č. 2 tlapka 06. 03. 2016 - 14:56
RE: Diář na rok 2016 č. 2 lvice 06. 03. 2016 - 16:03