TAG - 15 podivných věcí o mně

13. srpen 2016 | 10.08 | rubrika: tagy

Na víkend jsem opět u rodičů a zrovna teď opět není co dělat. Nejvíc asi z důvodu, že čekám na zaschnutí laku na nehty. Takže opět ideální čas pro nějaký ten tag. Pro dnešek jsem našla tento... Kdyby někdo chtěl, nechť ho vyplní taktéž ;-)

1. Jaká je tvá přezdívka, kterou používá tvá rodina?
Tou přezdívkou je

TAG - jedno slovo

11. srpen 2016 | 10.52 | rubrika: tagy

Sedím tu na bytě u Olympiád a říkám si, že nemám do čeho dloubnout (mám tento čt a pá dovolenou). Tak projíždím nějaké ty tagy a zrovna tenhle ještě vyplněný nemám, tak hurá na něj.

1. Tvoje vlasy?  
Zrzavé

2. Oblíbená věc?
Telefon

3. Sen z minulé noci? 
Pracovní

4. Oblíbené pití? 
Čaj

5.

Cik-cak design

10. srpen 2016 | 17.34 | rubrika: o blogu

Elvisů už bylo dost, řekla Damn, a tak začala cca před týdnem vymýšlet nový design. Nejdřív jsem chtěla s pozadím nějakého novinového textu. Ten se nedařil. Pak jsem chtěla nějaký s hvězdičkama. Ten se také nedařil.

Když už jsem nevěděla kudy kam a nový design i tak chtěla, tak jsem zkusila tohle. No a ono to nějakou náhodou vyšlo. Navíc tahle barevná kombinace a snad tak jednoduchý tady ještě nebyl. Navíc se mi nápad líbil, působí tak hezky letně a vesel. Tak snad tu nějakou dobu zase vydrží.

Jestli se vám nic nezobrazuje, ťápněte prstem na F5 ;-).

(ne)malé radosti - 2.08

4. srpen 2016 | 22.25 | rubrika: nemalé radosti

- Návštěva kámošky v Nymburku. Ujely jsme v tom největším vedru asi 30 km na kole a pak jsme se cachtaly a slunily u nich na zahradě u bazénu... Úžasný letní den, jak má být
- Vyměňovali jsme si s kolegou v práci oblíbenou hudbu a přišoupl mi tam i seriál "Šéfkuchař nadivoko" - nevěděla jsem, co od toho čekat, ale je to naprosto bezvadná komedie z prostředí luxusní restaurace. Nasmála jsem se u toho jak nikdy a dokoukáno jsem těch 13 dílů měla hnedka druhý den... to se mi normálně nastává
- Na začátku července jsem se odstěhovala od rodičů a bydlím teď sama za sebe v zaměstnaneckém bytě, ještě společně s dvěma kolegyněma a naprosto nic mi nechybí. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tento krok.
- Už dlouho jsem slibovala bráchovi, že ho vezmu na nějaký dobrý burger, a tak se konečně stalo... užili jsme si spolu výborný jídlo a skvělé prostředí restaurace - jen brácha a já - snad poprvé v životě v tomto scénáři a byl to tak skvěle strávený čas, že určitě nebyl poslední
- Objevila jsem nový druh ovoce - placaté broskve.... v poslední době z ovoce nejím nic jiného. Nějakej nudnej meloun se může jít bodnout! :-D
- Všechny události během mého svátečního dne
- Nechala jsem se obarvit na zrzavo. Nejdřív jsem nevěděla, ale lidi mi to chválí čím dál víc
- Konečně jsem ochutnala lososový tataráček
 

TOP 5

2. srpen 2016 | 19.53 | rubrika: hudba

Ahojte. Po měsíci opět má hudební pětka. Já ty hudební top 5 prostě miluju. Vždycky si u nich vzpomenu ještě na spoustu věcí, které můžu dopsat do měsíčních (ne)malých radostí. Vždycky si tím krásně osvěžím paměť a připomenu vzpomínky. Takže co se tento měsíc poslouchalo?

Imagine Dragons - Amsterdam 

žádné komentáře | přidat komentář | přečteno: 25x