TOP 5

2. srpen 2016 | 19.53 |
› 

Ahojte. Po měsíci opět má hudební pětka. Já ty hudební top 5 prostě miluju. Vždycky si u nich vzpomenu ještě na spoustu věcí, které můžu dopsat do měsíčních (ne)malých radostí. Vždycky si tím krásně osvěžím paměť a připomenu vzpomínky. Takže co se tento měsíc poslouchalo?

Imagine Dragons - Amsterdam 

Nevím co mě to popadlo, ale měla jsem vnuknutí, že si musím stáhnout nějaké celé album od Imagine Dragons a přišla řada na jejich Night Visions. Poprvé jsem se ho vydala poslouchat do lesa a právě v něm jsem narazila na jejich Amsterdam z toho alba... A je to prostě dokonalý song. Líbí se mi od prvních chvil a i teď po týdnech ho poslouchám furt dokola a dokola a ještě mě nepřestal bavit. Mimochodem, celé to album vážně doporučuju, jestli máte rádi něco melodického a pohodového ;-).


Horkýže Slíže - Mám v...

Už druhý měsíc žiju Horkýžema. Tento měsíc tímhle songem. Stal se mojí hymnou, když mamka byla na dovolené a na mně visela celá domácnost a oba dva pánové byli v klidu, zatímco já jsem lítala :-D. Doma teda nejsou moc odvaření z mého nového objevu, že prej to je pro blbý a kdesi cosi... :-D


Tři Sestry - Mexiko

Mám ráda Tři sestry a to už dlouho. Jen nechápu, jak jsem za těch pár let mohla zapomenout zrovna na Mexiko?! Došla na něj řada až teď, když jsem nějak podorbněji projížděla playlist Tří sester na Youtube. Taky mi tady teď hraje furt. Líbí se mi ten text, že ho člověk musí poslouchat a pak v tom najde plno vtipu :-).


Rancid - Roots Radical

Se v poslední době vracím nějak ke svým punkovým kořenům. Opět odhazuju na hromadu ty jemnější stylu a tíhnu k punku. Ranci, láska asi v mých 17. Tahle písnička to dotáhla tak daleko, že jsem si jí i nastavila jako vyzvánění v telefonu a to jsem asi víc jak 4 roky žádnou písničku jako vyzvánění neměla. V iPhone to totiž nejde tak hladce, a tak jsem musela zapátrat, jak to vlastně udělat. To dokazuje, jak moc pro mě ta písnička znamená.


Lola - Stopy v dešti

Tuhle písničku jsem objevila teď o víkendu a prostě ten text je teď... prostě naprosto sedící. Když se dva potkají ve správnou chvíli. No je to dar, přijmy ho je plnej síly. Když se dva potkají. Víš, někdy je to těžký. Pak někdo jinej vedle tebe nechá stopy v dešti... A co víc! Část toho klipu je natáčená u nás ve zkušebnách, protože jeden čas jsme měli s Lolou společnou zkušebnu, a tak jsem je tam potkávala.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře