One bad thing

21. květen 2011 | 16.04 |

 Špatný špatný špatný :(. Týden se tady strachuju o bestfriend... taky jí můžete znát pod pseudonymem "sestra".. či "sestři" a tak. Dneska v noci se mi zdálo o tom, že je v nemocnici. Řikám si blbost, co by tam byla. A kolem dopoledne mi přišla smska, ovšem né od ní, ale od její mamky. Je opravdu v nemocni. Dál se tady o tom ale rozepisovat nebudu... to už by podle mě bylo moc osobní. Ale... mám nervy a neustále na ní myslim ať se z toho rychle dostane. Jo... přesně tak... mám strach. Mamka ale říkala, že tyhle věci se v dnešní době dávaj dohromady celkem rychle. TAK - DRŽ SE MI SESTŘI! :)

Co dál? Furt jsme na dovolená (Roudná... někde v jížních Čechách... aspoň to řikali :D). Teď tady ale na chatách ze známejch nikdo neni, tak jsem se rozhodla vytáhnout si na terasu ntb a něco málo se napsat. Mohla bych procvičovat třeba místo toho anglinu, ale to se mi nechce a v knížce sem dneska přečetla asi dalších 40 knížek = teď si dávám od knihy pauzu. Co čtu? Annu Frankovou a moc se mi to líbí :). Neni to nic veselýho :/.

Taky tady fotim, jenže nemám vůbec nápady. Ty fotky tím pádem teda budou dost mizerný - ostatně jako vždy že. Aaaa teď bylo jak dlouho zataženo a už konečně svítí sluníčko. Jsou kolem chatek borovice a mě vůně borovice hrozně voní takže si to tady užívám. Připomíná mi to jedno místo, kde jsme byli před několika lety u moře. A když jsme u toho moře. Po maturitě v létě bych měla jet s mamkou k moři do Španělska. Moc se těšim. U moře jsem nebyla hrozně dlouho a moc mi to chybí. Poletíme letadlem... ještě nikdy jsem s nim neletěla,  chtěla bych ale strašně moc a i přesto mám taky na tu stranu druhou trošku strach. Nedělej frajerku! Trošku větší :D.

A já si teď pujdu udělat zase sváču a popadnout foťák. Dost pochybuju, že moje hlava vyplodí nějaký dobrý fotící téma, ale když to nebudu zkoušet, tak to nepřijde. Mějte se tedy a užívejte teplej víkend. Já se tady neustále nahřívám jak zmije :D. Miluju teplo 8).

Foto z DA od vampyriccadencestock

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře