Unquiet sunday

12. červen 2011 | 20.13 |

Cake3b Na fotce můžete vidět jahodovou bublaninu :-D. Taková tématická fotka, jelikož jsem jí zrovna dnes odpoledne pekla. Musím říct - povedla se, je výteřná 8).

Proč je dnes neklidná neděle? Jelikož se v horní chodbičce měnil koberec a malovalo se schodiště. Schodiště se tady určitě dobrý 3 roky nemalovalo, takže mě teď z té čistě bílé barvy na zdi bolí oči jak to září :-D. 

Teď bych se ráda vyjádřila ke včerejčí muzejní noci. Byla vynikajicí a plně spokojila má očekávání, ale musím přiznat, že nějaká muzea mě zklamala. Jako například Goetheo institut. Některá "muzea" (hned pochopíte proč "muzea") mě ale neopak nadchla. Jako například vysoká škola Uměleckoprůmyslová. Byla užasná! Naprosto nejlepší místo z celýho večera! Hrozně se mi tam líbilo, že studenti mají naprosto volnou ruku. Proč? Kde jinde na škole vidíte sprejem upravené záclony či pěkně provedený sprejerský "práce" (ano sprejerský práce... ano sprejerský umění... myslím fakt umění jako obrázky a ní ty připitomělé klikiháky od madafaka xD) a nikomu to ve škole nevadí? No kde? N-I-K-D-E-! A jo.. mě toto totálně nadchlo. Strašně zajímavá škola a svým způsobem tajemná. A co víc? Na těch výtvorech studentů je opravdu vidět nápad, přemejšlení a ORIGINALITA. Ooooo děj bože, kdyby mi na VOŠce to studium šlo.. neměla bych větší problém, tak bych ještě k tomu chtěla zkusit studovat nějakou uměleckou školu a nejlépe přímo tuhlec. Hehe. Ne... nejsém blázen, protože já bych vážně chtěla.
Celkově jsme si s Maude celý večer náramně užily a shodujeme se na tom, že to bylo vážně super. Když jsem dnes ukazovala mamce plánek té noci, vypadlo z ní toto - že by příští rok na Noc muzeí chtěla taktéž a já se nedivím :). 

Co dále nového? Ehm... nakonec máme dvě kočičky a dva kocourky (dalo se to špatně poznat :/)... a díky tomuto nedorozumění se stalo i další nedorozumění. Nechce s emi to dále rozvádět... prostě jsem to popletla a jsem pitomá. Právě dnes si jedna rodina vzala první koťátko k sobě - zrzavou kočičku. Uklidnila mě jednavěc, mají doma už dvě kočičky, takže vědí jak na to :). 

Tak to je zatím vše... a do (asi) 2 hodin se tady zjeví další článek  ;D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Unquiet sunday jimmy 12. 06. 2011 - 21:46
RE(2x): Unquiet sunday damn-girl 12. 06. 2011 - 22:16