BACK!

29. červen 2011 | 22.05 |

Ahoj lidi. Tak jsem opět zpět z dovolený, ze Španělska. Jednim slovem - bylo to tam naprosto úžasný! Miluju tu zemi! Miluju Andalusii a nesnášim Maroko xD. Článek o celé dovolené i s fotkama teprve budu psát.. asi nejspíš po částech tudíž nevím, kdy přesně se tu objeví, ale snad brzo :). Budu se s tim snařit vážně hnout.. nejhorší je to zmenšování fotek, to psaní článku je ještě dobrý :) :D. A taky to bude dlouhej článek, tudíž ho asi vydám na více částí :-D.

Co bych vám dále pověděla? Od 3. 7. do 6. 7. tady opět nebudu jelikož mě čeká Rock For People a já se na něj opravdu bláznivě těšim :). Potom jedu na chatu s babičkou, ale to mám v plánu si s sebou brát ntb i s netem... tudíž se snad bát nemusíte v té době nečinnosti :-D.

Kámoška se mi před pár dněma opět vrátila z nemocnice což mi udělalo opravdovou radost, ale teď mám neblahé tušení, že jí kvuli nějakým komplikacím zase hospitalizovali jelikož se mi bohužel několikátý den opět neozvala. Snad je ale v pohodě, ale jen nemá čas. Pokud mě tedy máte rádi - držte jí palce. Budu vděčná a ona určitě taky :).

To je zatím vše co jsem vám chtěla po dlouhé době zase říci a teď se opět odmlčuji. Mějte se krásně a zejtra přeju pěkný výzo ;).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře