Ejhle :-D

7. září 2011 | 19.48 |

 Ahoj lidi, omlouvám se, ale já nestíhám! :-D. Ze školy se vracim většinou kolem půl 6 večer a jak dorazim domu jsem totálně vyšťavená a nemám na nic sílu. Snad si na to brzo zvyknu. Na většinu předmětů seminárky. Juhuuu... nevim jak má vypadat správná seminárka... takže 3x JUCHUUU! :-D. Parta spolužáků je skvělá...  tou jsme opravdu spokojená. 
Na kurzy nakonec asi nejdu, ale sehnala jsem pěknou (i s CD) učebnici německého jazyka pro samouky. Vypadá docela dobře, takže se pustím do studia cestou ze školy a zní :-D. Dneska jsem na Václaváku v Lucoru (knihkupectví - překvapivě xD) byla nakoupit nějakou tu náplň do propisky, sešity dva, potřebné slovníky a učebnici na špáninu a kruci... takovej nával jsem v životě nezažila :/. Hlava na hlavě a vedro :-X. 
Mimochodem. Zítra bych poslední dvě hodiny měla mít AJ, jenže naše učitelka tam nebude a bude nás suplovat ředitel a pokud se pamatuju dobře, tak naše profesorka na AJ říkala, že absenci nám nepočítá... tudíž jsem se rozhodla, že na zítřejčí suplovanou anglinu nejdu! xD Ještě jedna věc, dneska jsem objevili pěknou veřejnou jídelnu na obědy 8). 

Teď mám dotaz na Anwi :-D... jak moc přísně to učitelé berou na konci semestru? Mám totiž pocit, že to bude docela masakr takže mám strach :/. A pak... máš nějakej typ, kde si sehnat měsíční praxi? :-D :)

Teď nechci o škole psát už ani Ň. Takže. Co dále. Dneska zemřeli tři hokejisti z český reprezentace. Spadlo s nima letadlo v Rusku. Tudíž, smutek a upřímnou soustrast všem pozůstalým :/. 
Příští čtvrtek do soboty odjíždím s mamkou, babičkou a dědou na Slovensko do Žiliny. Máme tam kus rodiny = jedeme je navštívit. Já tam ještě za celou svou existenci nebyla, takže jsem docela zvědavá :). 

Nyní se s váma loučím a jdu nahlídnout do systému ISVOŠ, pořádně to tam očíhnout a dále nahlídnout do té učebnice na němčinu. Mějte s eteda pěkně a zase třeba zítra :).

Foto z dA od Yingz

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ejhle :-D anwiel 08. 09. 2011 - 14:53
RE(2x): Ejhle :-D damn-girl 08. 09. 2011 - 18:09
RE: Ejhle :-D anwiel 08. 09. 2011 - 21:28