TOP 5

17. září 2011 | 21.51 |
› 

 Ano, opět přicházím s novou TOP 5, která tady už proklatě dlouho nebyla a jelikož se nudim, usmyslela jsem si, že jí dnes udělám. Jedna mám mraky času a nevím co s ním. Teda vím, ale to se mi nechce. Dělat věci do školy v sobotu večer - nejsem magor xDD. Tudíž, ideální čas pro článek tohoto typu... jdeme se zaposlouchat :). 

 Billy Talent - Cut the Curtains

Tak toto je moje Talentní srdcovka. Hrozně moc jsem si na Benův hlas zvykla, a tak jsem dneska opět neposlouchala nic jinýho :-D. Tento song, se řadí mezi mé nejoblíbenější od nich.


Sum 41 - Blood In My Eyes

Díky bože, že jsem na Rock For People jela... jinak bych tyto kapely neposlouchala :-D. Jejich CD jménem Screaming Bloody Murder (tedy jejich nejnovější) mi tady poslední dny hraje docela dost, když píšu nebo kreslím. Tenhle song z tohoto alba patří mezi mé nej.
 


Bad Meets Evil - Lighters feat. Bruno Mars

Tak tenhle žánr do těch, co mi tu v poslední době hrajou nejvíc vůbec nezapadá. Jak jsem k tomu songu přišla? Náhodou jsem měla včera u žehlení zaplý MTV :-D. Eminema já ráda, Bruna si taky občas poslechnu, když mám náladu na slaďárnu :-D. Prostě se mi tahle kombinace dvou žánrů líbí a Bruno má skvělej hlas... :)
 


My Chemical Romance - My Way Home Is Throught You

Nééé,ještě jsem se od nich neodpoutala. Tohleto je singlovka = není na albu. Přišla jsem na ní náhodou a hrozně se mi líbí 8). Jedním slovem dokonalá...
 


Sunshine - K.I.D.S.

A máme tady českou scénu v podání Sunshine. Tahle od nich tady taky hraje skoro pořád a já je zbožňuju! A chci konečně na koncert! Oni jsou bombastický. DÍKY MAUDE ZA NĚ! 8)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře