Uhm :/ :(

7. listopad 2011 | 20.16 |

 Tak dneska odpoledne proběhla ta anglická soutěž, na které jsem měli anglicky prezentovat zájezd po České republice pro anglicky mluvící tusristy. Některý práce byly opravdu pěkný, ale já se teď ještě stydim. Jelikož můj výkon byl prostě strašnej.. podprůměrnej... to nejhorší co tam bylo :/. A to jsem se to učila, jenže... achjo. Prostě mi to tam všechno nějak vypadlo a já většinu poté musela číct, protže jsme si nemohla vzpomenout + jsem se ještě zrácela v textu. Ano, propadák všech propadáků. Neměla jsem tam lézt, ne opravdu neměla. Už vím, kam se příště nemám hlasit a kam nemám lozit. Jedno je ale jisté... i když to bylo naprosto strašný, tak jen díky tomu, že jsem se zúčastnila mám jistý zápočet z angličtiny. Aspoň něco no. 
Můj víkend proběhl samozřejmě ve studijním duchu a to jsem si myslela, že to tak nedopadne. Musela jsem totiž opravovat kalkulaci zájezdu na předmět Organizace cestovní kanceláře a cestovní agentury. Byla špatně, takže opravovat... opravovat. Dělala jsem to v sobotu někdy o 9 večer snad do 11 a druhý den dopoledne mi přišel milý mejl od spolužačky (dělala se mnou na kalkulaci), že jí spolužák psal (Anwi "gotik" :/", že udělal v programu chybu a máme to zase celý přepočítat. Ano, v tu chvíli jsme viděla opravdu rudě! S prominutím je to kr*tén, protže ten id*ot věděl, že to budem předělávat a napíše nám to takle pozdě, když mu spolužačka den předtim asi 3x  psal... asi 2x na mobil a 1x na mejl a on se ozve až druhej den ráno?! NENI ON KR*ETÉN?! Ale, jasně že jo. Fakt mě totálně n*sral! Už vím, s kym nechci bejt příště za žádnou cenu ve skupině! A zkusí mě zase v něčem opravovat, jako například jak mám nosit těžký boty (jako třeba minulý týden), tak přísahám bohu, že ho snad na místě uškrtil! Protže mě takový jelito rozhodně opravovat nebude! Ať se stará o svý věci! Huh, to jsme si zanadávala, ale je mi líp :-D.

Co je v plánu na tenhle týden: Hehe, nic xD. Možná se mohlo jít na akci jménem Bounce Bounce, ale to se nejde, jelikož Maude je nemocná a já se v noci po Praze opravdu sama toulat nechci... navíc bez ní bych si to ani tolik neužila :-D. Jinak mě nic zrovna nenapadá co by se měli jinak tenhle týden dít, takže to opět ukončím a jdu si doposlechnout toho Mansona - Lest We Forget... výběrovka CD a já ho zbožňuju :-D i to CD i Mansona :-D. Jo, trošku děsivý xD. Tak zase někdy, co nejdříve ;)

Foto z DA od crayon2papier

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Uhm :/ :( mixx 13. 11. 2011 - 18:01