TOP 5

26. listopad 2011 | 20.18 |
› 

 Čas na nějaký to nový sestavení Top 5. Už se tady dlouho neobjevilo a já se k tomu dokopávám asi dva týdny, tady zase článek tohoto formátu uveřejnit :-DDD. Takže tleskejte, protže dokopat se k tomu mě stálo sakra úsilí xD. A dyštak budu ráda, když okomentujete jak se líbí či nelíbí. :)

Linkin Park - The Catalyst 

Ani nevím, proč si jí v poslední době tolik pouštím. Jednou jsem projížděla v počítači složku s hudbou co bych si zase pustila pěknýho a úplně náhodně jsem poklikala na tuhle písničku, aby se spustila a od tý doby jí nemůžu dostat z hlavy a hraje mi tu skoro furt. Vlastně, já v poslední době hrozně ráda Linkin park, hlavně to jejich nový CD 8). 


Charlie Straight - School Beuty Queen

Charlie Straight znám vlastně díky Sunshine, protože jsem při začátku jejich poslouchání hledala nějakou další nadějnou českou kapelu zpívající anglicky. School Beuty Queen se mi od nich líbí nejvíc a poté taky Coco. Jsem nehorázně hrdá, že můžu být hrdá na českou kapelu a taky za to, že tady nejsou jen kapely v podobě Kabátů, protože Kabáti a poodobně pro mě nejsou hudba ale smět sraček :-D.
 


Sum 41 - Skumf*k

Sum 41 jsou jedno z nehranějších CD teď u mě a právě tenhle song pochází z jejich nejnovějšího alba Sreaming Bloody Murder. Nějak mi přijde, že ten song je nabitej anergií a asi proto se mi tolik líbí. Mimochodem, na Rock For People byli naprosto suprový! 8)
 


Sunshine - Seven Sins, Seven Signs

Protože já je miluju, vážně! :-D Jsou skvělý a tahle je právě z Karmageddonu. Když člověk sleduje jejich aktivity na facebooku, tak během chvíle zjistí, že jsou hrozně vtipná a pohodová kapela. Tuhle si určitě pusťte, když nic jinýho! :P A naprosto zbožňuju "Sevens sins, yeah I am on my kness." Nejradši bych šla na všechny jejich koncerty a je fuk, kde po republice zrovna hrajou :-D.
 


Adele - Rolling In The Deep

Na Adele jsem přišla, když jsem jednou v pátek uklízela barák a měla u toho puštěný MTV. Oni tam občas hrajou i něco poslouchatelnýho jako je tohle. U Adele mě okamžitě upoutal její hlas. Je supervej a hrozně moc se mi líbí ten refrén 8). 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře