Nejsem pako!

25. březen 2012 | 14.51 |

 Zdravím, jdu vám povědět o druhém kavárenském dnu. Hrozně jsem se soboty bála, jelikož jsem tam měla být celý den sama a měla jsem to zvládnout.  A ono se to povedlo! Zvládla jsem to, nikde žádnej zádrhel :P. Jsem na sebe sakra pyšná jelikož jsem tomu nevěřila, že to zvládnu. Nebylo to vůbec hrozný akorát o 7 večer tam byla totální nuda - v 7 totiž odešli poslední zákazníci a do zavíračky se tam nikdo neukázal :/. 
Tudíž jsem tam přečetla asi 50 stran Lolity... ještě 100 stránek a kniha je dočtená. Dále jsem z mírně zaprášené police sundala všechny skleničky, polici otřela a poté navrátila skleničky na polici s tím, že jsem každou skleničku před dáním na polici taky otřela od prachu. Taky jsem perfektně do lesku vyčistila presovač, namlela kávu pro další směnu, aby měli, v lednici jsem přerovnala panini (plněné bagety určené k zapékání), tak aby jednotlivé druhy byly u sebe a člověk se tam dlouho nepřehraboval, dále jsem venku pro psi naplnila misku a poté už se jen nudila :D. Teďka mi právě z kavárny volali a pochválili mě, že tam je po mně nádherně naklizeno 8) a taky že jsem to bez problému zvládla. Ty jo! Byla jsem tam druhý den, s ničím takovým nemám zkušenosti a už jsem pochválená! 8). 

Co se týče směny, tak mám dýško jen asi 53 korun - lidi moc nedávali. Taky mě nakrknul jeden chlapík. Dal si pivo, řikám teda 32,- tak mi dal 200 Kč. Kouknu do peněženky a krom papírovek, dvacetiokorun a desek žádný drobný. Tak jsem se omluvila, že drobné nemám a jestli opravdu nemá nějaké drobné... mlčení... takže jsem to musela poskládat ze svého těch 8 korun. Nezlobte se dyštak, ale mě to naštvalo. Stát se to mně a viděla bych, že obsluha prostě nemá tak řeknu "Tak těch 8 korun nechte nic se neděje :)." Ten chlap ale prostě ne... ještě se zdál bejt nasranej a podrážděnej.
Málem jsme vám zapomněla napsat jednu věc. Včera se mi povedlo hned napoprvé ukázkvé latte s těma 3 vrstvama. Prostě úplně nádherně povedený :P. 

Doma jsem včera byla v půl 11... v 11 šla spát. Položila jsem hlavu na polštář, přikryla se a najednou bylo ráno. neuvěřitelný jak na člověka padne únava ve chvíli, kdy zjistá že má klid :D. Dneska jsem tedy vstala. Vyvenčila kočku na zahradě, umyla si hlavu a poté jsme šla loupat jabka z níchž jsem udělala bábovku s jablky. Když se to ale všechno sečte, tak se to do jedný bábovkový formy to těsto nevejde takže jsem to nalila do normálního pekáče a ve chvíli kdy to vychladne na tom budu kouzlit ještě čoko polevu :P. Už jsme to jednou pekla a bylo to výborný. Výborně vláčný díky těm jablkům a krásně měkké to vydrželo několik dní = lahoda 8). A ten recept není ani nijak těžký :). 
Teď tady sedím u pc, píšu sem a poslouchám Nicelanda a jeho album God Has Her Ways - moje oblíbené album. Líbí se mi víc než to jeho první akustický. Dumám že bych po dlouhé době mohla něco nakreslit a dumám jestli by to nemělo být nějaké zatiší klasickou kresbou a nebo mangu? Ještě uvidíme a jestli vůbec! :DDDD

Z DA od fruitbeverage

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nejsem pako! anna jade 25. 03. 2012 - 18:30
RE(2x): Nejsem pako! damn-girl 25. 03. 2012 - 18:33
RE: Nejsem pako! mixx 28. 03. 2012 - 17:03
RE(2x): Nejsem pako! damn-girl 28. 03. 2012 - 18:21