TOP 5

26. červen 2012 | 17.55 |
› 

 Už tady opět jak dlouho žádná Top 5 nebyla a tak si řikám, proč zase sem nedát nějaký písničky, které v poslední době poslouchám dost. Třeba se někomu těch 5 písniček taky zalíbí a když né všechny, tak třeba aspoň 1. 
V poslední době tedy poslouchám následující:

Muse - Feeling Good

Muse znám už docela dlouho a mám je dost ráda. Mají úžasné melodie, úžasné texty a Matthew Bellamy má naprosto krásnej sametovej hlas. Tuhle písničku teď hrají v televizi v jedné reklamě, nevím v jaké, ale díky tý reklamě jsme si toho songu všimla :D. Když nad tim přemýšlím, všechny nejsou špatný, některý jsou totiž podbarvený úžasnejma skladbama :D. Díky reklamě na T-mobile před x lety jsem takhle přišla i ke skupině The Ting Tings :).


Hollywood Undead - Everywhere When I Go 

Na tuhle rapovou formaci jsem nepřišla já, ale přišla na ní kámoška. Prvně mi jí představila tímhle songem. Není to klasický rap, jsou do toho zakomponovány i normální nástroje a to se mi na tom hrozně líbí a navíc podle všeho a i podle hlasu by měl mít hlavní vokály Eminem a jak všichni jistě víte, já ráda Eminema. Je to jedinej raper, kterej má podle mě mozek a kterého si občas pustím. Tahle formáce má dále taky dobrý skladby jako třeba California či No. 5. 
 


Marilyn Manson - Heart-Shaped Glasses

Né úplně nejnovější song, ale rozhodně nepatřím k těm starým. Líbí se mi ten text i nálada a navíc se mi hrozně líbí ten klip. Tohle je příklad, že každá nová tvorba Mansona není špatná :D. 
 


Niceland - Dry  Your Eyes

Český muzikant Niceland - podle mě český hudebník s obrovským potenciálem. Mám ho hrozně ráda, je melodickej a na českýho muzikanta až moc dobrej :D. Tahle písnička mi od něj v poslední době hraje asi nejvíc. Miluju ten začátek v podobě "I´ll play again the game "I never." A konečně mám jedno z jeho dvou alb, nemyslím teď stáhlý, ale koupený, normálcí CD 8) a to Little Black Book :P. 
 


Green Day - Haushinka

Moji rodičové, Green Day. Banda tří střelenejch lidí bez kterých bych teď neposlouchala nic, to co teď poslouchám. Haushinku jsem  nikdy moc nepouštěla, jednou jsme si jí pustila jen tak z nudy a nějakým zvláštním způsobem se mi zalíbila. A čím víc jí poslouchám, tím víc jí mám ráda, stejně vlastně jako celej Nimrod. Co víc, pánové už v polovině září vydávaj další nové album a 16. července vydají k albu první singl. No to jsem na ně tedy zvědavá :D.

Dneska to těma stylama je nějaký rozmanitý. Nemyslíte? :D 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: TOP 5 mixx 01. 07. 2012 - 14:47
RE(2x): TOP 5 damn-girl 01. 07. 2012 - 19:59
RE: TOP 5 itsyourfuckingnightmare. 08. 07. 2012 - 19:55
RE(2x): TOP 5 damn-girl 08. 07. 2012 - 23:14