Old houses

30. červen 2012 | 12.19 |

 Poslední dva dny jsem se začala hrabat ve fotoalbech na internetu a jentak projížděla i fotky ze simíků co jsem kdy udělala. 

Tak jsem si řekla, proč sem nedát nějaký fotky ze Sims 2 mých domů, které jsem ppstavila a vyfotila nejméně 2 rokama. Nejsou to fotky úplně od počátku mého hraní, to jsem ani v té době nic nefotila co jsme tam vytvářela, takže vám teď ukážu 8 obrázků mých staveb co jsem dřív v Sims 2 postavila. Nebude to tříděno nějak od nejstaršího po nejmovější domy, to si opravdu bohužel nepamatuju. Osobně si myslím, že když to porovnávám se domkama co vytvářím teď, tak tam je značná změna :D.

Pojďme se tedy podívat na 8 nejstarších staveb, které se mi dochovaly.

House1

Pamatuju se,že u téhle stavby jsem se snažila o moderní architekruru. Taktéž si můžete všimnout, že počítač, na kterém jsme hru hrála nebyl tak výkoný jako mám teď jelikož grafika ve hře žádná sláva jak vidíte :D. Taktéž je jasné k vidění, že moderní architektura se mi nevede :D. 

House2

Další z řady krabicového stylu stavění bez nápadu :D. Jak si můžete všimnout - zahrada je "velice propracovaná." :D Ani trošku na tuhle stavbu nejsem pyšná :D.

House3

Pamatuji si, že tenhle dům j o něco novější než domy předešlé a taky to je vidět. Vlastně, tenhle dům se mi líbí i po tolika letech. Není úplně nejlepší, ale je na něm prostě nějaká věc, která se mi líbí i teď :). 

House4

Starší stavba než předešlá a opět krabicového tvaru bez nápadu a opět s nehezkou zahradou :D.

House5

S touhle stavbou jsem se snažila o kopii babičinýho domu :D. Nezdá se mi to ani tak nejhorší, takže tohle bych oznámkovala jako 3 - prostě dobrý.

House6

No hurá! Konečně můžeme vidět nějakou zahradu, jenž se dá nazvat zahradou! U mě to je jak překvapující, neumím dělat zahrady... ani trošku nemám představivost co se týče zahrad :D. A vypadá to jako dům, né jako krabice ;D.

House7

Není na tom domě vůbec nic zajímavého, ale mně se i tak prostě líbí. Víc k otmu nemám. Co si akorát pamatuji tak v garáži byla zkušebna pro kapelu :D.

House8

A poslední doměk co tady mám na seznamu. V podstatě bych v takovém klidně bydlela a neměla bych s tím žádný problém :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Old houses maudě 30. 06. 2012 - 14:06
RE: Old houses mixx 01. 07. 2012 - 14:44
RE(2x): Old houses damn-girl 01. 07. 2012 - 19:58
RE(3x): Old houses mixx 07. 07. 2012 - 15:48
RE(4x): Old houses damn-girl 08. 07. 2012 - 23:12