Just me

2. říjen 2010 | 22.12 |
› 

Ahoj zbloudilče. Vítej na mém blogu, na kterém najdeš články hned na několik témat - vyprávění z mého života, jaké hudební interprety, filmy a knihy mám ráda, sbírku mých oblíbených receptů, nějaké to tvoření v The Sims 2, recenze a x dalších věcí. Lehce řečeno, osobní blog - taková má malá zpovědnice.

Asi bych měla říct něco málo o sobě. Používám přezdívku damn-girl, ale jinde na internetu mě najdeš spíše pod přezdívkou CarolC. Jsem pražačka ročníku 3/1991, co nadevše miluje svou rodinu a zvířata, dále také knihy, filmy, ale především hudbu.

Jaké jsou moje zájmy? Vždy a všude na první místo stavím rodinu, přátele a zvířata. Dřívě mým vzorem byly rockové stars, ale v poslední době spíš vzhlížím k mamce a dědovi, jednou bych chtěla být jako oni, protože se nikdy nevzdávají. Mezi mé nejlepší kamarády patří hned dva lidé, vlastně slečny. Kristýna, se kterou pracuji na tomto fanouškovském webu o skupině Green Day, a také Maude. U obou dvou vím, že se na ně mohu vždy spolehnout a to je moc fajn pocit, mít někoho takového.
Mezi mé další zájmy patří zvířata. Mám dvě kočky - kocour Hero a kočka Maggie, ta se mnou bydlí v mém pokoji. Mám také psa Luckyho.

Naprosto miluju hudbu, nedokázala bych bez ní být. Na žádný nastroj sice nehraju, ale baví mě o hudbě psát, poslouchat jí a poznávat nové interprety. Ze všeho nejraději mám alternativní rock, 80. a 90. léta, jazz, rock and roll. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Green Day, OneRepublic, The Offspring, Muse, My Chemical Romance, Elvis Presley, Sunshine, Niceland... je jich opravdu hodně!
Také ráda sleduji filmy, z těch mám nejraději drama, romantický komedie, komedie, animované filmy a především filmy podle skutečné události. Mé nejoblíbenější filmy jsou asi Obchodník se smrtí, Shrek, Anna a král, Harry Potter a hodně dalších filmů.
Kdo chytá v žitě, My děti ze stancie ZOO, Sbohem Armádo, Na západní frontě klid či Anna Karenina jsou naopak zase mé nejoblíbenější knihy.
Pokud zrovna v televizi běží Olympiády nebo Mistrovství světa v hokej, tak si to nikdy nenechám ujít, stejně jako některé dokumenty... z těch mám nejraději dokumenty o starém Egyptě a o mimozemšťanech jestli nás ovlivňovali nebo stále ovlivňují, takže Prima Zoom a Viasat history jsou mé programy! :D

Dále také ráda fotím, hraju The Sims 2 a Zoo Tycoon, věnuji se postcrossingu a kolikrát také ráda peču a vařím. Pokud o mně chceš vědět víc, tak stačí číst tento blog!

Pokud se chceš na něco zeptat, tak můžeš na mém asku.


Mým potěšením je také čtení ostatních blogerů a tady jsou jejich stránky:

 - amy-rose -...- anwiel -...- boudicca -...- maude -...- mixx -...- netty -...- pájenka -...- polie -...- proti stádu -...- sigrun -... - tlapka -

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Just me cartkovova 05. 07. 2015 - 14:50