Just me

2. říjen 2010 | 22.12 |
› 

Ahoj zbloudilče! Moc vás tady všechny zdravím a jsem ráda, že jste navštívili můj blog a jestli se vám líbil, jsem ještě raději.

Bylo by dobré se trošku představit, ať víte, s kým máte tu čest. Nebudu tady psát jsem obyčejná holka. Snad už jen proto, že to je otřepaná fráze. Jsem holka, možná už žena, ročníku 1991. Jsem narozená v březnu a jsem beran. Ano, ráda říkám, co jsem za znamení, jelikož jsem hrdý beran a svým způsobem věřím v astrologii - prosím vás, teď tím nemyslím ty horoskopy, které najdete v dámských magazínech! :-D Mé pravé jméno je Karolína, pokud by vás to zajímalo. Jsem už od narození Pražačka a svým způsobem jsem na to pyšná, jelikož Prahu mám hrozně moc ráda. je to pro mě nejhezčí město na světě, co jsem zatím poznala. V běžném neblogovém životě pracuju jako účetní. Ano, je to k podivu, ale ta práce mě baví a naplňuje mě, a tak se jí chci věnovat i v budoucnosti.

 Pokud nejsem zrovna v práci a mám volný čas, dělám ráda hned několik věcí. Především miluju hudbu a to ve všech směrech. Baví  mě o ní i psát - sdělovat lidem novinky, psát reportáže na koncerty nebo recenze na nová alba. Přesně těmto aktivitám se věnuju na hudebním magazínu MonsterMusic. Pokud zrovna nepíšu o hudbě tady, tak se věnuju svým webovým stránkám - GreenDayBand, které jsou zaměřené na kapelu Green Day.
Jestli se ptáte, co poslouhám, tak čím jsem starší, tím víc hudebních stylů mám ráda. Nejvíc mě to však táhne k punkrocku, rocku a alternative. Interprety nemá moc cenu jmenovat. O mých oblíbencích si můžete udělat představu v mé kategorii věnované hudbě.

Dále mám hrozně moc ráda knihy. Přečtu snad všechno co jde, ale moc mě většinou neberou takové ty typické ženské romány, fantasy a detektivky. Nejraději mám literaturu z 18. - 20. století, takže tím pádem nejsem fanoušek ani těch nově vycházejících titulů. Představu, co asi tak čtu, si můžete udělat v mé kategorii věnované knihám.

Mimo to mě hrozně moc baví vařit a péct, to je věc, u které opravdu dokážu vypnout a na nic jiného nemyslet. Ze stejného důvodu mám moc ráda procházky a úplně nejraději na ně chodím úplně sama nebo se psem. Pokud mám zrovna chuť a tvořivou náladu, dokážu docela obstojně něco namalovat nebo nakreslit.

A chcete-li sic udělat ještě lepší představu o tom, kdo vlastně jsem, tak prostě jen věnujte pár desítek minut mému blogu a projeďte si ho :-).

Mějte se krásně a děkuji za pozornost.

.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Just me cartkovova 05. 07. 2015 - 14:50