Pff

2. říjen 2012 | 13.17 |

Tak stále se válím v posteli, ale je mi líp... o hodně líp. Stejně ale ještě raději zůstanu doma a do školy půjdu až v pátek. Chci to ze sebe tentokrát 100% dostat, aby se to už nevrátilo.
Mrzí mě ale na sobě jedna věc. Válím se tu nevím co dělat, internet už druhý den na víc jak dvě hodiny padá a já i tak nejsem schopná se dostat ke čtení nějaké knihy :/. Ale za to se mi v hlavě zrodil nápad na triko, které bych si mohla udělat. Musím si nakreslit návrh a taky si chci udělat pár náramků z bavlnek.

A taky mi včera přišla na mejl zpráva dne. Psal nám provozní, že se šéfové rozhodly přidat nám. AAAA WOW, DOČKALA JSEM SE! 8) Můžeme si i vybrat jakým způsobem chceme přidat. Buď ze 60 Kč/h na 70 Kč/h nebo to mít tak, že by se nám peníze za hodinu načítali podle našich odpracovaných hodin. To znamená, že aby se to nějak reálně ukázalo, tak naše nejnižší denní tržba musí být 1 400 Kč. Zní to sice lákavě, ale já se přiklonila na variantu první. Budu mít tedy od nynějška místo 60 Kč/h - 70 Kč/h! :P
Chuchuuuu! Já to tušila, že nám jednou musí přidat! :D A mimochodem. Další novinky z práce. Dva lidi podali výpoveď. Šli za lepší prací. Teď jen nějak pokusit se tam získat místo pro Mauďátko, jelikož říkala, že by tam ráda šla :D. Sna dtam ještě chce :D.

Jsem na nervy ze svého bratra. Nastoupil na soukromou výšku... obchodní... školný za semestr něco přes 20 tisíc. Včera tam byl poprvý, přišel naprosto otrávenej, že maj blbej rozvrh, že mají vyučování 4x za týden odpoledne (pátek nechodí), že to je náročný. A já to mamce říkala, že to hned vzdá a šprajcne se a ona mi to nevěřila! Takže včera večer tady byl řev ať se srovná a ať si uvědomí kolik do něj narvala peněz. A mě to štve, protože zase z něj bude mít mamka nervy.
On je naprostý příklad toho, že určité lidi neumí pracovat se stresem a strachem. Kdybych se tomu měla takhle poddávat já, tak už do tý školy taky nechodím. Vím, že budu dodělávat asi 4 zkoušky, které nemám hotové z minulé školy... a hroutím se tady? Asi budu muset dodělávat němčinu, na kterou fakt nemám jí udělat a vykřikuju tady snad, že do tý školy chodit nebudu? PFFF! Občas mě nehorázně štve jeho přístup... nemám ráda lidi co hned všechno vzdají :/.

Krucipísek... jsem se rozčílila a teď se musím jít vykašlat! :/

Foto z DA od VenomInside

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Pff tlapka 02. 10. 2012 - 19:57
RE(2x): Pff damn-girl 02. 10. 2012 - 19:58