Something new

22. říjen 2012 | 13.34 |

Dneska mám opět pracovní den. V sobotu v kavárně prý nebyla ani noha a za včerejší den je tržba asi 150,- což jsou v překladu asi 4 kávy. Jsem teda zvědavá jak to tam s návštěvností budete vypadat dnes. No... a zítra do školy. To zase v půl 11 večer přijedu dom a jediný co už udělám bude to, že se umyju a pujdu spát :D.

Musím se zase pochlubit co jsem si koupila. Už je to sice delší dobu, ale vždycky jak navštívím drogerii, tak to se mnou nikdy nedopadne dobře. Tentokrát jsem si tam pořídila podkladový lak, který mi opět docházel. Dva průhledné laky se třpytkama. Jeden má stříbrné třpytky a druhý tyrkysové. Nemohla jsem je tam nechat, byly tak dokonalý! Mimo to, chodit do školy a ze školy přes Václavák je pro mojí peněženku více než smrtící! A to nepočítám, že si kupuju 2x týdne Starbucks latté či cappucino jelikož se to prostě jinak nedá vydržet! Navíc ta ranní hodina s tak výtečnou kávou, kterou naprosto miluju je hned příjemnější. Sice potom lítám na záchod jak koroptev, ale to je vedlejší! :D

Chtěla jsem vám doporučit jednu věc. Já vůči tomu byla nejdřív dost skeptická, ale čím dál víc nad tím přemýšlím, tak tím tomu věřím nějak víc. Jedná se o dokument The Secret. Jedná se o dokument, který vysvětluje, že i v běžném světě existuje zákon přitažlivosti. Je to to o tom, že pouhýma a správnýma mýšlenkama můžeme docela dost dobře ovlivnit svůj život a nesčetněkrát ho zlepšit a zkvalitnit. Je to opravdu moc hezky natočené.... hovoří tam spousta vědců a podobných lidí. Tak pokud vás třeba něco trápí a tak a máte pocit, že máte až moc pesimistický pohled na svět, tak se určitě koukněte.
Našla jsem ho ke shlédnutí i na youtube a najdete ho tam pod "the secret tajemství."
Opravdu, vřele doporučuju. Mně se totiž jen tak něco nelíbí :D.

A teď ty nakoupené věci :D

polishes

Moje dva dokonalé laky :D. Zrovna mám na nehtech vínový lak a na prsteníčkách mám ten se tříbrnýma třpytkama a vypadá to naprosto skvěle! :P

sfd

A ještě tohle mám. Zdobí se s tím nehty a na každem konci je v jiné velikosti kulička. Ten kunec si namočíte do laku a pak díky tomu děláte na nehty pravidelné ťupky :P. Dá se tak použít i špendlíková hlavička, ale tohle je prostě lepší :D.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Something new anna jade 22. 10. 2012 - 16:30
RE(2x): Something new damn-girl 27. 10. 2012 - 14:54
RE: Something new boudicca 27. 10. 2012 - 14:15
RE(2x): Something new damn-girl 27. 10. 2012 - 14:52