Ordinary things

9. říjen 2010 | 19.37 |

Aloha! Právě jsem skončila s lakováním nehtů. Fialovou se stříbrným zdobením jsem během dnešního dne vyměnila za tyrkysovou. A tu zdobit nebudu, je pěkná už takle. Jinak proběhl i úklid pokoje. Dnešek byl ale ve větším uklízecím stylu. Proč? Sebrala jsem všechny nepotřebné a nedůležité věci z viditelných míst a umístila je do neviditelných (skříně).

Před obědem jsem také pekla-listové šneky/roládičky plněné plátkami tvrdého sýru a anglické slaniny. Povedlo se to a je to vskutku mňam. Poslední dobou mě to baví, motat se v kuchyni a dělat si takové dobrůtky :). Zrovna se mi i honí hlavou, že bych sem umísatila nějaké recepty, které byly mou osobou odzkoušeny.

Před chvilkou jsem zapla Sims 2, nebavilo mě to. Takže asi po 5 minutách hrání to bylo zase vypnuté. Teď vymýšlím co budu dělat. Nejspíš ale ještě chvilinku počkám a potom se vrhnu na kreslení. Nejspíš na téma hudba.

Od 20:00 hodin dávají na Primě Piráty z Karibiku což je super :). Johnny Depp je asi můj nejoblíbenější herec, má charisma. Tudíž se na Piráty budu určitě koukat.

A teď, good bye... určitě se ale dneska ještě ozvu...

Foto z DA od Beekee

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Ordinary things mix* 10. 10. 2010 - 16:21
RE: Ordinary things damn-girl 10. 10. 2010 - 19:49