YAHOOOO!

9. únor 2013 | 12.00 |

CZ-253745Došli mi na místo první dvě pohlednice. Jako první dorazila ta do Německa a dnes mi přišel email, že došel i ten do Ruska. Oba dva adresáti mi psali, že moc děkují za pohled a že děkují za krásnou fotku Prahy. Pohled, který jsem posílala do Ruska jste mohli vidět, takže teď tady můžete vidět pohled, který jsem posílala do Německa.

Pohled do Německa urazil cestu dlouhou 452 km a ten do Ruska urazil 2 127 km.

Akorát mě zaskočila zpráva od té němcky, Protože děkovala za pohled, to by bylo ok, ale poslala mi tam v češtině asi 50 úryvku žalml z Bible či co. Koukala jsem tedy na to jako WTF?! Protože jestli něco nesnášim, tak když mi člověk předhazuje nějaký náboženství, vzteky jsem teda včera ten email zavřela a hodila do koše a odepsala jí až dnes a k Bili jsme se ani raději nevyjadřovala. Jo a prej že "Jesus loves you," no to teda nevim... já ho teda rozhodně nemiluju! :D

Vylosovala jsem si tedy další dvě adresy (už asi před 2 dny). Jeden je do Polska, ten jde do nějaké 9. třídy základní školy, což mi přijde jako sakra zajímavý, že tam je registrovaná přes jeden nick celá třída nějaké školy a ten druhý bude putovat do Běloruska. Pohledy už mám na to koupené, nadepsané i adresy, ale musím tam napsat text a odeslat to... jo a koupit známky... bez těch by to asi nešlo.

Snad dneska v práci na to budu mít trochu čas, že bych ve volné chvíly ty pohledy napsala a v pondělí odeslala :).

BTW: Nevíte, kde na stránkách postcrossingu najdu ty zprávy,. které mi poslali? Chodí mi to na mejl, ale ráda bych ty jejich zprávy našla i na těch stránkách, ale nenašla jsem to tam, nevíte teda, kde to najdu?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: YAHOOOO! tlapka 09. 02. 2013 - 17:36
RE(2x): YAHOOOO! damn-girl 10. 02. 2013 - 18:46
RE: YAHOOOO! sigrun 16. 02. 2013 - 19:09