A co dál?

19. říjen 2013 | 16.12 |

Ahoj, po delší době. Předem bych chtěla poděkovat každému z vás, kdo našemu dědovi držel palce. Opravdu to pomohlo a po týdnu a dvou dnech je na tom děda opravdu lépe. Nebyla ani nutná operace a už by ani být nutná neměla což je fajn, dezorientovaný je stále, ale už to není tak hrozné. Pomalu přichází co se myšlení týče k sobě, což je ohromná zpráva. Otok na mozku se mu také pomalu zmenšuje a všechno spěje (ač prý pomalejš než se očekávalo) k dobrému konci. Několik týdnů si tam ještě poleží, ale z nejhoršího je už venku a bude se to už jen zlepšovat.
Celá rodina máme ohromnou radost. Já jsem u něj ještě nebyla, ale jelikož už přichází k sobě, tak se tam chystám. Teď bude potřebovat, aby viděl, že u něj naprosto všichni stojíme :). Jsem opravdu moc ráda, za něj i za svou celou rodinu :).

Co dále? Dále se mám jinak fajn. Školu zvládám dá se říct v pohodě a klidu, což jsem opravdu nečekala :D. Jedna profesorka mě řadí mezi nadané a šikovné žáky - před ostatníma teda vypadám v tomto případě jako šprt :D. Co nadělat, mě ten předmět ale baví - myslím tím ekonomiku cestovního ruchu.

Po 4 letech jsem začla hrát jednu online hru. Hrála jsem jí v maturitním ročníku, poté jsem na ní nějak zapomněla a teď jsem se tam opět zaregistrovala a nemůžu se od toho odpoutat :D. Je to ale hrozná blbost. Jmenuje se to Zelené impérium a hraju tam za trpaslíka, který se stará o zahrádku - pěstuje zeleninu, zalévá jí, plní různé úkoly a zeleninu prodávám ostatním hráčům. Zahrádku jsem dostala jen s malinkým holým placme na vysázení sazenic a teď musím pomalu likvidovat plevel, kamení, pařezy a krtky, aby se mi zvětšil prostor na záhonky. Za ani né týden jsem už v 5 levelu a můžu pěstovat už salát, mrkev, jahody, rajčata, ředkvičky, okurky, cibuli, špenát, květák a měsíček lékařský :D. Přikládám fotku, aťmáte představu jak to asi vypadá :D... moje zahrádka:

imperium

Dneska jsem byla ještě dopoledne venku s foťákem po okolí, protože je dnes opravdu krásné počasí, ale žádné úůpvky nakonec nemám. Jelikož všude, kde jsem chtěla fotit, byl nějaký místní obyvatelablbě na mě čuměl ato já nesnáším = nemůžu se pak na to focení soustředit :/. Teď odpoledne jsem upekla perník, tak snad bude dobrý :).
Večer s mamkou a tetou razíme do centra Prahy na festival světla - jde o to, že se různé světelné efekty promítající na různé stavby a vypadá to hrozně pěkně :).

A tady máte mou oblíbenou, takovou akorát na klidné sobotní odpoledne U2 - Sometimes You Can't Make It On Your Own

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: A co dál? boudicca 19. 10. 2013 - 20:52
RE: A co dál? tlapka 20. 10. 2013 - 14:47
RE: A co dál? polie 22. 10. 2013 - 21:45