Dějiny kultury... :-O

29. leden 2014 | 19.08 |

No More Studying please.. by Nippy13Zítra mě čeká poslední zkoušká - dějiny kultury. A chtěla bych vás poprosit, abyste se za mě zítra od 10 modlili :D, protože si tím nejsem vůbec jistá. Mám pocit, že umím velký nic  a to se mi zas tak často nestává. Mám z toho opravdu strach :/. Vůbec se mi tam nechce a to jsem se to učila skoro dva týdny. Doufám v dobré otázky jako nikdy předtím!

Jinak blahopřeji těm, kteří mají už od zkouškového pokoj nebo mají uzavřené známky ve škole :).

Musím se pochlubit. Dnes jsem byla na úplně první pracovní schůzce a musím říct, že za mě dobrý! Navíc mi bylo řečeno, že tuto věc (finanční poradenství) vidí jako užitečnou a že se líbí styl, jakým v naší firmě pracujeme :). Mám z toho opravdu obrovskou radost a snad to dobře dopadne i dál.
Když teď začínám pracovat v opravdovém zaměstnání, tak už jsem i uvažovala co bych s těma penězma mohla dělat. Určitě bych chtěla šetřiř a měsíčně si z výplaty uložit na spořící účet min. 10% a první peníze bych ráda investovala do pořízení vlastního auta. A taky bych se chtěla vzdělávat. Až se trošku v práci rozjedu, tak bych se chtěla přihlásit na kurz norštiny, protože tenhle jazyk mě láká už hrozně dlouho a až na jaře ukončím studium, tak od začátku září můžu nastoupit na kurz do začátečníků! :)

Včera jsem také navštívila už konečně zubaře, abych se objednala na tu konzultaci na Karlák před trháním. Lidi mi říkali, že tam je hodně lidí, ale že v čekárně bude těch lidí asi 100, to jsem opravdu nečekala. Do toho jim tam přestala téct voda. No, nějak si nedokážu představit, že tam sedím na křesle s rozřezanou pusou a doktor mi oznámí, že se musí počkat jelikož neteče voda. Vůbec by mě nechytla panika! :D Jak jsem chtěla stihnout to trhání před záverečnýma zkouškama a před teplem, tak to opravdu asi nejspíš nestíhám. Protože jestli se jen na tu konzultaci čeká měsíc (jsem objednaná na první volný termín - 26. 2.), tak ani nechci vidět, jak dlouho se čeká na trhání samotné.
Teď k tomu lepšímu po zubaři. Šla jsem tam s babičkou, protože ona tam pracovala, když jsem byla malá a já nevěděla, kde na nemocnice přesně je. Po návštěvě zubaře jsme tedy jely na oběd a já v nákupním centru objevila veganskou restauraci, takže zítra po zkouškám jí jedu okamžitě vyzkoušet! :D Zajímá mě totiž, jak se vegani stravují :).

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Dějiny kultury... :-O widow 29. 01. 2014 - 19:18
RE: Dějiny kultury... :-O boudicca 29. 01. 2014 - 21:10
RE: Dějiny kultury... :-O damn-girl 01. 02. 2014 - 12:01