Firemen!

30. říjen 2010 | 23.18 |

Dneska odpoledne u nás byli hasiči. Přijeli s tím velkým hasičským autem, vysunuli takové ty podpěry a jali se kácet dva ořechy sousedům. Zajímavá práce. Ráda pozoruju týmovou práci jak skupina lidí spolu spolupracuje.

Mamka za nima šla co si dají k pití a ten jeden na té vysunuté plošině začal hulákat "Já chci rum!" Tak tomu říkám bezpečnost práce tedy :D. Samozřejmě, že mu ho mamka nedala. Ten druhý ořech už jim šel o něco hůř. Větve z toho ořezali v pohodě, ale když nařízli kmen a obvázali strom lanem s úmyslem, že ho tak porazí, nešlo to. Furt nařezávali a nařezávali a ono nic. Pak už jim přišlo, že strom je naříznutý dost, tak začli tím "lanem" pořádně tahat a ono se jim to přetrhlo XDDD. Takže pánové museli lézt přes tu kupu větví, aby to svázali dohromady :D. No nakonec s ejim to s velkou slávou povedlo, ale můžu vám říct, ten strom se držel vší silou.

Jinak sme s mamkou byly u babičky. Vzala jsem si od ní The Sims 1 a to staré Zoo Tycon, že se to doma pokusím rozchodit na své Vistě. No vida, ono se to povedlo :). Tudíž jsem se dnes nějakou část dne zaobírala The Sims 1.

Jinak jsem nic akčního nedělala. Vážně ne. Ani se nenudila, což je opravdu zázrak :D.

Foto z DA od JesusArting

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Firemen! mix* 31. 10. 2010 - 10:04
RE: Firemen! damn-girl 31. 10. 2010 - 10:08
RE: Firemen! zlomenymec 31. 10. 2010 - 10:28