Today?

19. říjen 2010 | 21.07 |

Dnes? Vlastně nic zvláštního. Byla tady rodinná sešlost, protože včera byla Lukáše a brácha se jmenuje Lukáš.Vyfásla sem 100 Kč, takže si nemůžu stěžovat :D. A ve čtvrtek si jedu k babičce pro dýniiii! A taky mi dneska přišli takový ty tiskátka na nehty =  mám bezbarvý lak s vínovýma kytičkamaaa.

Jinak nic zvláštního vlastně nebylo. Strašně moc jsem si toho dneska naplánovala co chci udělat a zatím jsem z toho neudělala vůbec nic. Prostě normálka. Takle vždycky fungují moje naplánované plány, začínám si zvykat. Teď tady popíjím energy pití MONSTER, tudíž velice počítám s tím, že jak zalezu do postele, tak nebudu moct usnout.
A mamka mě ukecává na koncert. V pražské Tesla areně bude nějaké Vivaldianno a ona tam nechce jít sama. Musím si to poslechnout, takže jsme si to právě pustila na youtube ať vím o co kráčí a do čeho bych šla. Ale jo, nezní to špatně... Až budu mít víc času, tak jsem konečně napíšu nějaké to info o kapele a nebo udělám recenzi na nějaký ten film nebo knížku. Mám rozečtenou tu Annu Kareninovou. jsem na nějaké 120 stránce a vlastně se mi to začíná i líbit :). Což mě dost překvapuje, když to je ze starého Ruska.

Jo, nevíte někdo o nějaké stránce, kde prodávají barevné, kulaté větší korále? Celkem by se mi to hodilo :)... jestli tedy víte, tak děkuju moc...

Foto z DA od ChrisBPhoto

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Today? zlomenymec 19. 10. 2010 - 23:33
RE: Today? damn-girl 20. 10. 2010 - 09:13
RE(2x): Today? zlomenymec 20. 10. 2010 - 10:31