Prostě TAG

8. březen 2015 | 21.20 |
› 

Mám tady připravené nějaké tagy s tím, že když nebudu vědět o čem psát, tak zvěřejním nějaký tag. No a taková chvíle nastala právě teď, tak ať to tady není mrtvé! :-D Tag se nijak nejmenuje, je to prostě tag :-D. Kdyby si ho chtěl také někdo udělat - klidně může ;).

Koukáš na televizi? Jaký je tvůj oblíbený seriál?
Na televizi se koukám naprosto minimálně. Většinou mi to přijde jako ztráta času a když už na něco koukám, tak to jsou většinou hudební stanice. Nejsem moc velký fanda nových seriálů, a tak když na něco koukám, tak jsou to Gilmorovy děvčata, Krok za krokem, Simpsonovi a nebo mám moc ráda Dva a půl chlapa. Pak mě ještě baví seriály z detektivního prostředí a to Odložené případy či Beze stopy. Jo a ještě bych málem zapomněla na Dr. House a Útěk z vězení!

Vaříš? Jaké je tvé oblíbené jídlo?
Nejraději peču, ale občas také něco uvařím a když už vařím, tak mě to moc baví. Asi na to mám nějaké určité vlohy, protože když vařím něco nového tak z 95% se to vždy povede a celá rodina chválí. Mezi mé oblíbené jídla patří těstoviny na tisíc způsobů a polévky.

Tvé vysněné povolání?
Hahá a jsme zase u toho. Mít vlastní agenturu, která pořádá koncerty zahraničních interpretů a pak to, co dělám teď - manažer kapely a hudební redaktor. Takže jsem si sen vlastně splnila... teď to dotáhnout do bodu, kdy za to budu mít zaplaceno a uživí mě to.

Ovládáš cizí jazyky?
Učila jsem se půl roku španělsky - neumím vůbec nic. Od čtvrté třídy se učím anglicky - ani náhodou nejsem na komunikativní úrovni a od střední jsem se učila německy - dokážu si objednat leda bramborový salát s řízkem :-D. Toť vše k mým jazykovým dovednostem. Jednou bych se chtěla umět bez problému domluvit anglicky, ale opět pro to nic nedělám. Jaká klasika... xD

Za co utrácíš v rámci kategorie "pro radost"?
Jako každá žena - za oblečení a kosmetiku. Z oblečení nejčastěji trika. Z kosmetiky nejčastěji tu dekorativní - nejvíce stíny a štětce :-D. Také si ráda udělám radost svou oblíbenou kávou ze Starbucks.

Seznamuješ se snadno s neznámými lidmi?
Jak se to vezme. když mi ten člově sedne, tak nemám žádný problém s nám komunikovat. V podstatě ale řečeno, že čím jsem starší a čím víc jsem starší a otrkávám se, tím mi t dělá menší a menší problém. Vlastně už se dokážu např. v klubu sebrat a jít se zeptat cizích lidí na bar, jak se jim líbil koncert naší kapely! :-D

Čteš knížky nebo preferuješ internetové čtivo?
Čtu knihy. Mám ráda tu vůni a listování v nich a čtu moc ráda. Jen v poslední době opět bohužel se štěním polevuji, protože na něj nemám tolik času nebo energie.

Co je tvá nejlepší a nejhorší vlastnost?
Nejlepší? Asi cílevědomost a nejhorší? Hrozně rychle a prudce se dokážu na*rat a to pak nevidím nalevo ani napravo a mluvím o mnoho rychlejš než přemýšlím a pak toho lituju.

Chodíš se bavit nebo máš raději komorní společnost?
Vždycky jsem si raději zalezla s knížkou a seděla o víkendu doma. Jak se to ale teď začíná měnit, tak mě nebaví sedět o víkendu doma a nejraději bych šla večer za zábavou :-D

Kdybys neblogovala čím bys zaplnila volný čas?
Nejspíš vším tím, co dělám mimo blogování, takže by se toho tolik asi nezměnilo :D. Snad jedině - neznala bych tu spoustu úžasných lidí, které pravidelně navštěvuji v jejich životě pomocí jejich blogů.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Prostě TAG lvice 08. 03. 2015 - 22:28
RE(2x): Prostě TAG damn-girl 08. 03. 2015 - 22:32