TOP 5

5. říjen 2015 | 17.50 |
› 

Měsíc zase uběhl a já tady jsem zase se svou TOP 5 oblíbených songů za uběhlé poslednmí čtyři týdny. Takže mé hudební best of měsíce září je zde. A komu jsem se koukla tento měsíc více na zoubek?
Vybrat tuhle TOP 5 byl docela masakr. Měla jsem hned několik nápadů a vybrat opravdu těch pět nejlepších, které mě vážně zasáhly nebylo jednoduchý :-D

Marilyn Manson - Coma White

Marilyna Mansona poslouchám osm let určitě a celou tu dobu přehlížím tuhle písničku. Nevím proč, ale vždy se mi zdála taková nezáživná a já jí v přehrávači přeskakovala. Na začátku měsíce mě ale nějak chytla ta její atmosféra a já jí teď poslouchám neustále. Nějak se mi hodí k podzimnímu počasí :-).


The Subways - We Don't Need Money To Have A Good Time

Bezvadná rozjetá náladovka v podobě The Subways. The Subways - můj nový hudebná objev, který jsem neměla čas ještě podrobně prozkoumat. Přišla jsem na ně, když jsem minulý týden s totální kocovinou ležela u televize a měla zaplou hudební stanici Rebel. Hrozně mě ten song baví! COME ON COME ON COME ON! :-D


Imagine Dragons - It's Time

Tahle moje osobní hudební hitovka vznikla díky chvíli, kdy jsem se rozhodla podrobněji poznat Imagine Dragons. Každý v mém okolí o nich totiž hrozně básní a já od nich znám tak maximálně Radioactive nebo Demons. Chyba, tahle je taky naprosto boží a aktuálně na špici mého playlistu.


Poison - Sexy Back

Miluju rádio Rock zone, protože kvůli tomuhle rádiu znám tohle. Naprosto dokonalá rocková verze Sexy Back od Justina Timberlaka. Nemám ráda Sexy Back od Justina, ale tohle je naprosto super věc!


Seether - Fake It

Našla jsem jí na Youtube náhodou a stala se mou závislostí. Hrozně se mi líbí hlas toho zpěváka! Opět se mi to zdá jako tvrdší tóny než ty, které má ráda většina lidí, ale přesně tyhle věci teď poslouchám.

A opět otázka na vás - Co posloucháte teď vy? Zaujalo vás něco?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře